Kapaklı Gündem

SAMSUNG, TEDARİKÇİ AĞINDA YER ALMA İMKANI TEDARİKÇİ GÜNLERİNDE SAĞLANACAK

SAMSUNG, TEDARİKÇİ AĞINDA YER ALMA İMKANI TEDARİKÇİ GÜNLERİNDE SAĞLANACAK
30 views
04 Mayıs 2023 - 9:07

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, bölgede ki önde gelen firmalar ile KOBİ’leri buluşturmayı hedeflediği ve ara üründe bölgenin işletmelerinin tercih edilmesine yönelik hayata geçirmeyi planladığı Tedarikçi Günleri programı için görüşmeler devam ediyor. Bu kapsamda bölgenin hatta dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer alan Samsung firması, ziyaret edilerek Tedarikçi Günleri programına davet edildi.

Gerçekleşen ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Sifil, Yönetim Kurulu Üyeleri Ümit Süthan ve Bünyamin Fırat yer aldı. Yönetim Kurulu Samsung işletmesi AR-GE Birimi Yetkilileri Tolga Ekici ve Ramiz Erdem Aykaç ile bir araya geldi. Tolga Ekici ve Ramiz Erdem Aykaç, Samsung’un Çerkezköy işletmesindeki üretim alanlarında ve yerlileştirilmesi muhtemel ürünlerden bahsetti.

Yönetim Kurulu, burada Tedarikçi Günleri programının hedeflerinden bahsetti. Düzenlenecek olan programda bölgenin önde gelen büyük işletmeleri ile ara ürün temini sağlayan KOBİ’lerin bir arada çalışması ve iki taraf için de kazanç sağlayacak anlaşmalara imza atılması hedefleniyor. Düzenlenecek programda yeni ticari anlaşmalara imza atan üyeler Samsung tedarikçi ağında yer alacağı gibi sadece bölgesel değil aynı zamanda ulusal tedarikçi firmalar arasında yer alma fırsatı bulacak ve yeni pazarlara açılabilecek.

Gerçekleşen ön görüşmenin ardından Yönetim Kurulu, destekleri ve misafirperverliğinden dolayı Sayın Aykaç ve Sayın Ekici’ye teşekkürlerini iletti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.