Kapaklı Gündem

“Mevcut yatırımları sürdürmenin zorluklarına rağmen üretmeye devam edeceğiz”

“Mevcut yatırımları sürdürmenin zorluklarına rağmen üretmeye devam edeceğiz”
28 views
04 Mayıs 2023 - 8:35

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin (ÇOSB) 21’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. ÇOSB Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya; ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, Yönetim Kurulu Üyeleriyle ÇOSB Bölge Müdür Vekili F. Çiğdem Baykal’ın yanı sıra çok sayıda sanayici katıldı.

Genel Kurulda yoklama ve açılışın ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Divan Heyeti’nin de oluşturulmasının ardından sırasıyla gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcilerinin gözetiminde gerçekleşen Genel Kurul’da Divan Başkanlığına Ahmet Temiroğlu, Divan Üyeliklerine de Hamdi Ünlü ve Yaşar Çalışkan seçildi.

Genel Kurul’da 19 gündem maddesi görüşülerek oy birliğiyle karara bağlandı. Genel Kurul’da bir konuşma yapan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, katılımcıların Yönetimlerine verdikleri destek ve güvenden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi: “Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi olarak bugün gerçekleştirdiğimiz 21. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılımlarınızdan dolayı Yönetim Kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum. Bölgemizin gelişimi adına aldığımız önemli kararların hayırlı olmasını diliyorum.

Bugün açılışta belirtiğim üzere, dünya ve ülkemizde yaşanan pek çok olumsuzluklara rağmen sanayicilerimizin cansiperane mücadelesini herkes görüyor. Mevcut yatırımları sürdürmenin zorluklarına rağmen üretmeye devam edeceğiz. Bugünkü Genel Kurulumuzda Yönetim ve Denetim Kurulu üyeliklerine seçilen tüm arkadaşlarımızı tebrik ederken, geçen 4 yıl boyunca birlikte hizmet verdiğimiz Yönetim ve Denetim Kurulu üyesi olan arkadaşlarıma ve desteklerini hep hissettiğimiz siz değerli sanayicilerimize de can-ı gönülden şükranlarımı sunuyorum. Genel Kurulumuza katılımları ile bizleri onurlandıran siz değerli sanayicilerimize, görev yapan Divan Heyetimize ve çok kıymetli Bakanlık temsilcilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, hepinize sağlıklı, huzurlu ve kazançlı günler diliyorum.” Genel Kurul’da oy birliğiyle yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu da seçildi. Yeni liste şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER
Eyüp Sözdinler
Natan Yakuppur
M. Gürdal Adal
Levent Şişman
Metehan Pekol

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER
Ahmet Temiroğlu
İlyas Kum
Barış Öztuzcu
Veli Ağ
Metin Güler

DENETİM KURULU ASİL ÜYELER
Saim Buyruk
M. Hakan Felek

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER
Yaşar Çalışkan
Sait Yazı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.