Kapaklı Gündem

O GASPÇILAR TUTUKLANDI

O GASPÇILAR TUTUKLANDI
09 Ekim 2019 - 11:29

Süleymanpaşa’nın Eskicami-Ortacamii Mahallesi’nde  07.10.2019 tarihinde sabah saat 07.00  sularında sokakta yürümekte olan F.T isimli vatandaş darp edilip yere düşürülerek üzerinde bulunan cüzdanı ve 1700 TL parası zorla alındı.yaşanan olay ile ilgili Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü suç önleme ve soruşturma Büro Amirliği tarafından soruşturma başlatıldı.

07.10.2019 Tarihinde süleymanpaşa’nın Eskicami-Ortacami Mahallesi’nde sabah saat 07.00 sularında sokakta yürümekte olan F.T isimli vatandaşın darp edilip yere düşürülerek üzerinde bulunan cüzdanı ve 1700 TL  parasının zorla alınması sonucu meydana gelen gasp olayı  ile ilgili Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü suç önleme ve soruşturma Büro Amirliği tarafından soruşturma başlatıldı.Başlatılan soruşturma üzerine Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü suç önleme ve soruşturma Büro Amirliği görevlilieri tarafından yapılan araştırmada; olay yerini gösterir kamera kayıtları incelenmiş ve olayın failleri olduğu tespit edilen F.K. ve H.D. isimli şüpheliler yakalanarak gözaltına alınmışlardır.

Şüpheli şahısların gasp ettikleri paralardan 1500 TL ve cüzdan F.T. ye teslim edilmiş olup, F.K. ve H.D. işlemlerinin ardından sevk edildikleri adli makamlar tarafından tutuklandı.