Pazartesi, Aralık 6, 2021
6.2 C
Kapaklı
Ana Sayfa Süleymanpaşa Süleymanpaşa'da Ahmet Aygün Gençlik Merkezi Spor Tesisleri açılıyor

Süleymanpaşa’da Ahmet Aygün Gençlik Merkezi Spor Tesisleri açılıyor

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından baştan sona yenilenen Ahmet Aygün Gençlik Merkezi Spor Tesisleri,21 Ağustos Cuma günü saat 18.00 ‘de hizmete girecek.

SPOR TESİSLERİ BAŞTAN SONA YENİLENDİ

Süleymanpaşa Belediyesi, 30 yeni spor tesisinin çalışmalarını sürdürürken diğer yandan mevcut tesislerde de yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu kapsamda, 100. Yıl Mahallesi Gençlik Merkezi’nde bulunan, uzun yıllar kullanılmaktan dolayı bakımsız kalan ve tehlike oluşturmaya başlayan spor tesisleri de baştan sona yenilendi.

HALI SAHA, TENİS KORTU VE ÇOK AMAÇLI SAHA SİLBAŞTAN YAPILDI

Yenileme çalışmaları kapsamında; kapalı tenis kortunun zemininin ve tentesinin yenilenmesi, halı sahanın boyutları büyütülerek yeniden inşa edilmesi, açık tenis kortunun üzerinin kapatılarak basketbol, voleybol, hentbol ve tenis oynanabilecek şekilde çok amaçlı kapalı spor sahasına dönüştürülmesi ve kafeterya ile soyunma odalarının yenilenmesi ile çevre düzenlemesi gerçekleştirildi.

YÜKSEL: “GENÇLERİMİZE VE SPORSEVERLERE HAYIRLI OLSUN”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “100. Yıl Mahallemizde bulunan gençlik merkezimizin spor tesislerini baştan sona yeniledik. Kapalı tenis kortumuzun yanı sıra, açık kortun yerine inşa ettiğimiz çok amaçlı kapalı spor sahamızı basketbol, voleybol, hentbol ve tenis sporları için uygun hale getirdik. Spor kompleksimiz içine, standartlara uygun ölçülerde kazandırdığımız futbol sahamızı da, genç kardeşlerimizin hizmetine sunuyoruz. Yılsonuna kadar yaklaşık 30 yeni spor tesisini daha şehrimize kazandıracağımızı da hatırlatmakta yarar görüyorum. 21 Ağustos Cuma günü saat 18.00’da gerçekleştireceğimiz açılış törenine tüm gençlerimizi ve hemşehrilerimizi bekliyoruz. Şimdiden gençlerimize ve tüm sporseverlere hayırlı olsun,” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski Dernek Başkanı İntihar Etti

Kapaklı Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Başkanlığı yapan ve Kapaklı Beşiktaşlılar Derneğini kuran iki çocuk babası Selahattin Pekmez (50) Kazak gölü piknik alanında intihar...

Tekirdağ’daki Cinsel İstismar Olayı Ülke Gündemine Oturdu

Tekirdağ'daki İRFAN PULLUKÇU isimli iş adamının 15 yaşında ki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası ülke gündemine oturdu.

Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Feci Şekilde Hayatını kaybetti

Kapaklı-Çerkezköy Kara yolu üzerinde bulunan Trakya İplik kavşağında Recep Çetin(36) yoğun trafikte karşıdan karşıya geçmek isterken N.Ç'nin kullandığı 59 DD 439 plakalı...

21 Günlük Sokağa Çıkma Yasağı Geliyor

Koronavirüs vakalarındaki artış hızı endişe yaratırken Ramazan'da ülke genelinde tam kapanmaya gidileceği iddiası bir anda gündem yarattı. Ülke'de ...

SON YORUMLAR