Kapaklı Gündem

Piknik Şöleninde Bir Araya Geldiler

Piknik Şöleninde Bir Araya Geldiler
16 Eylül 2019 - 9:43

Kapaklı Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ile Trakya Yozgatlılar Federasyonu işbirliğinde düzenlenen piknik şöleni dün Kapaklı İkiz Göller Mesire Alanı’nda yapıldı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Katılımın yoğun olduğu şölene; Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapaklı Beediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, Trakya Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Burhan Koç, Kapaklı Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nurettin Acar, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, dernek üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“BİR ARADA OLMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUM”

Trakya Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Burhan Koç’un yaptığı açılış konuşmasının ardından konuşan  Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yozgatlı hemşerilerimle daha önce birçok farklı etkinlikte bir araya geldik. Bugün de burada sizlerle yan yana, bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Birlik beraberliğinizin artarak devam etmesini temenni ederek, herkese iyi eğlenceler diliyorum” ifadelerini kullandı.

ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLENDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün de düzenlenen etkinlikte bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, piknik şöleninin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Program, yöresel halk oyunları ve çeşitli yarışmaların düzenlenmesinin ardından son buldu.

Haber: Deniz BEKTAŞ