Pazartesi, Eylül 27, 2021
13.2 C
Kapaklı
Ana Sayfa Kapaklı Kapaklı Belediyesi Tiyatro Kulübü İlk Oyununu Sahneledi

Kapaklı Belediyesi Tiyatro Kulübü İlk Oyununu Sahneledi

Kapaklı Belediyesi Tiyatro Kulübü tarafından ilk kez sahnelenen; Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı ve Volkan Kuru’nun yönettiği ‘Entrikalı Dolap Komedyası’ adlı oyun Atatürk Kültür Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluştu.

Ali Sönmez, Aytuğ Güngör, Bilal Azer, Cansu Sekmen, Egemen Eren, Elifnaz Ürün, Nilsu Nalbant, İrem Süloğlu, Kutay Sıraça, Kemal Acartürk, Metin Eren, Sefa Köse, Segah Saba Kuru, Şerife Çiftçi ve Volkan Kuru’nun rol aldığı,  Ömer Ögeday ve Cem Akay’ın ses ve ışık ekibinde yer aldığı oyun izleyicilerden bol alkış aldı.

“KAPAKLI’NIN ADINI DUYURACAK”

Oyun sonrası bir konuşma yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “İlçemizde üstyapı çalışmaları ve tesis yapmayı önemsediğimiz kadar sosyal, sportif ve kültürel faaliyetleri de önemsiyor, tüm dallarda değişimi ön plana çıkarmaya çalışıyoruz. Birçok farklı etkinlikle Kapaklı’nın adını duyurmaya devam edeceğiz. İlk kez kurulan tiyatro kulübümüz Trakya’nın ve ülkemizin birçok yerinde Kapaklı’nın adını duyuracak.” diye konuştu.

“EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Entrikalı Dolap Komedyası adlı oyunu keyifle izlediklerini belirten Başkan Çetin, “Keyifli bir oyun oldu. Tüm oyuncu kardeşlerime emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İlçemizde 26 bin gencimiz var. Gençlerimizi bir şekilde kötü alışkanlıklardan korumak, onların potansiyelini ortaya çıkarmak, onları topluma kazandırmak belki de profesyonel sanatçılar olmaların sağlamak amacındayız.” dedi.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin konuşmasının ardından yönetmen Volkan Kuru’ya çiçek ve plaket takdim etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski Dernek Başkanı İntihar Etti

Kapaklı Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Başkanlığı yapan ve Kapaklı Beşiktaşlılar Derneğini kuran iki çocuk babası Selahattin Pekmez (50) Kazak gölü piknik alanında intihar...

Tekirdağ’daki Cinsel İstismar Olayı Ülke Gündemine Oturdu

Tekirdağ'daki İRFAN PULLUKÇU isimli iş adamının 15 yaşında ki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası ülke gündemine oturdu.

Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Feci Şekilde Hayatını kaybetti

Kapaklı-Çerkezköy Kara yolu üzerinde bulunan Trakya İplik kavşağında Recep Çetin(36) yoğun trafikte karşıdan karşıya geçmek isterken N.Ç'nin kullandığı 59 DD 439 plakalı...

21 Günlük Sokağa Çıkma Yasağı Geliyor

Koronavirüs vakalarındaki artış hızı endişe yaratırken Ramazan'da ülke genelinde tam kapanmaya gidileceği iddiası bir anda gündem yarattı. Ülke'de ...

SON YORUMLAR