Pazartesi, Eylül 27, 2021
20.2 C
Kapaklı
Ana Sayfa Kapaklı Başkan Çetin, STK Temsilcileri İle Kültür Buluşması’nda Bir Araya Geldi

Başkan Çetin, STK Temsilcileri İle Kültür Buluşması’nda Bir Araya Geldi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kentimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle “Kültür Buluşması” programında bir araya geldi.

Kapaklı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ve hizmetler ile planlanan projeler hakkında STK temsilcilerine bilgilendirmede bulunan Başkan Çetin,  STK temsilcilerinin görüş ve önerilerini dinledi.

KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLENDİ

Kapaklı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen “Kültür Buluşması” programı İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan Bülent Ecevit Parkı’nda düzenlendi. Kapaklı’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı programda Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ve hizmetler ile planlanan projeler hakkında STK temsilcileri bilgilendirdi.

GENEL BİR BİLGİLENDİRMEDE BULUNDU

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, üstyapı, altyapı, sosyal hizmetler, devlet yatırımları, çevre ve sıfır atık, kültür, sanat, spor faaliyetleri ve projeler hakkında genel bir bilgilendirmede bulundu. Kapaklı’nın bir Türkiye mozaiği olduğunu belirten Başkan Çetin, “Kapaklımızı bütün değerlerimizle, birlik ve beraberlik içerisinde ortak akıl ve istişare ile daha ileriye taşıma gayretiyle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

TALEP VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ

STK temsilcilerinin görüş ve taleplerini dinleyerek, not alan Başkan Çetin, program sonunda katılımcılara Kapaklı Belediyesi tarafından hazırlanan İşimiz Gücümüz Kapaklı kitabı ve Kapaklı Pınar bültenini takdim etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski Dernek Başkanı İntihar Etti

Kapaklı Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Başkanlığı yapan ve Kapaklı Beşiktaşlılar Derneğini kuran iki çocuk babası Selahattin Pekmez (50) Kazak gölü piknik alanında intihar...

Tekirdağ’daki Cinsel İstismar Olayı Ülke Gündemine Oturdu

Tekirdağ'daki İRFAN PULLUKÇU isimli iş adamının 15 yaşında ki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası ülke gündemine oturdu.

Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Feci Şekilde Hayatını kaybetti

Kapaklı-Çerkezköy Kara yolu üzerinde bulunan Trakya İplik kavşağında Recep Çetin(36) yoğun trafikte karşıdan karşıya geçmek isterken N.Ç'nin kullandığı 59 DD 439 plakalı...

21 Günlük Sokağa Çıkma Yasağı Geliyor

Koronavirüs vakalarındaki artış hızı endişe yaratırken Ramazan'da ülke genelinde tam kapanmaya gidileceği iddiası bir anda gündem yarattı. Ülke'de ...

SON YORUMLAR