Kapaklı Gündem

Kolay Bülten

Kolay Bülten
17 views Okundu
05 Ocak 2020 - 20:32
Firma YetkilisiMarkalaşma sürecini desteklemek, hedef kitleye erişimi arttırmak ve pazarlama çalışmalarını geliştirmek için Dijital PR çözümleri sunar.
Yetkili Telefon5325148325
Telefon5325148325
Faks
Web Sitesihttps://kolaybulten.net/
E-Postadestek@kolaybulten.net
Firma AdresiRumeli Cad. Şafak Sk. Aydın İş Merkezi No:48 D:28 Nişantaşı Şişli / İSTANBUL
İl / İlçeKapaklı
SektörlerSektör Belirtilmemiş.

Basın bülteni, markaların dijital görünürlüğünü artırmalarında önemli bir rol oynamaktadır. Dijital bir dünyaya evrilirken bültenler için de farklı yöntemler geliştirilmektedir. Etkili bir bülten hazırlığında en önemli adım kurumu ya da kuruluşu yansıtan bir başlık olacaktır. Bu başlık tüm anlatılmak istenilenin bir özeti niteliği taşımaktadır. İkinci ve en önemli adımlar arasında bülten metni içerisinde yer alan alt başlıkların etkisidir. Cezbedici başlıklar bültenin etkisini artırmaktadır. Ter piramit tekniği ile bültenin geneli oluşturulur ve önemli olan bilgiler ilk paragrafta yer edinir. Titiz bir çalışma ile hazırlanan bültenler sonucunda dijital medya üzerinden yayına verilebilir ki bu günümüzde en çok tercih edilen yöntemdir. 

Dijital Medya İçerisinde Basın Bülteni

Önceki zamanlarda gazete ve dergiler ile yayınlanan bültenler için bugün birden fazla seçenek bulunmaktadır. Dijital ortamların hayatımızın büyük bir yüzdesini kaplıyor olması da bu duruma katkı sağlamaktadır. Gazete ve dergilere bugün de bülten gönderilebilir ancak sosyal ağların ve sosyal medyanın kullanımının gücü düşünülerek etkili web sitelere bültenler gönderilmektedir. Web sitelere uygun bültenler firmamız tarafından titiz bir çalışma ile hazırlanmaktadır.Basın bültenlerinin pr çalışması olmadığı ve haber ya da bilgi amacıyla oluşturulduğunu unutmamak gerekmektedir. Yanlış bir bülten sonucunda hedeflenen kitleden olumsuz tepkiler alınabilmektedir. Bu nedenle alanında profesyonel olan kişiler tarafından bültenler özenli ve dikkatli bir şekilde hazırlanmalıdır.

Pr çalışması ile ilgili daha fazlası için tıklayın

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.