Kapaklı Gündem

NEŞE ERBERK ANAOKULU GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI

NEŞE ERBERK ANAOKULU GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI
09 Eylül 2019 - 9:22

Türkiye’de ilk kez çocukların yeteneklerini oyun tadında geliştirmek için oluşturulan Neşe Erberk Anaokullarının 41. okulu, Özel Çerkezköy Neşe Erberk Anaokulu’nda düzenlenen tören ile açılışını gerçekleştirdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören de konuşan Çerkezköy okul kurucuları Firdes Çetinkaya ve Neslihan Türkmen “Her anne baba kendi çocuğu için en güzelini ve en iyisini ister. Biz ise her çocuk için en iyisini ve en güzelini yapacağız. En kıymetli varlıklarınız bizim emanetimiz olacaktır” dedi.

“EĞİTİMİ CİDDİYE ALIYORUZ”

Okul kurucularının konuşmasının ardından Neşe Erberk Eğitim Kurumları kurucusu Neşe Erberk “Eğitimi ciddiye alıyoruz neşeyle uyguluyoruz. Amacımız çocuklarınızın ilgi ve yeteneklerini keşfedip destekleyerek onları mutlu ve özgüvenleri gelişmiş bireyler olarak geleceğe hazırlamaktır.” dedi ve ardından “maket pastayı kurucularla birlikte keserken “okullarımızda şekerli gıda kullanmadığımızdan  dolayı gerçek pasta ikram etmiyoruz” şeklinde vurguladı.

Yapılan konuşmalar sonrası Sn. Neşe Erberk ve okul kurucuları Neslihan Türkmen ve Firdes Çetinkaya ile okulun açılış kurdelesi  kesildi. Davetliler ve veliler tarafından gezilen okul büyük beğeni topladı.