Pazartesi, Eylül 27, 2021
20.2 C
Kapaklı
Ana Sayfa Çerkezköy Ali Bozdag“Esnafımızın Her İhtiyacında Yanlarındayız”

Ali Bozdag“Esnafımızın Her İhtiyacında Yanlarındayız”

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Denizbank arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında odaya üye esnaflar, 3 ay ötelemeli, 60 ay vadeli, 150 bin TL’ye kadar taksitli ticari krediden yararlanabilecek.

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Denizbank arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ ile Denizbank Çerkezköy Şube Müdürü Filiz Adıyaman tarafından imza altına alındı.

“ESNAFIMIZIN HER İHTİYACINDA YANLARINDAYIZ”

Denizbank Çerkezköy Şube Başkanı Filiz Adıyaman, iş birliğine ilişkin yaptığı değerlendirmede “Günün ihtiyaç ve gerekliliklerine uygun ürün ve çalışmalarımız ile Denizbank olarak öncelikli gayemiz, esnafımızın hayatını kolaylaştıracak adımlar atabilmek” dedi. Bu anlayışla, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile yaptıkları işbirliği kapsamında oda üyelerine; 3 ay ötelemeli Taksitli Ticari Kredi avantajı, Bonus Business Kart ile sıfır faizli nakit avans fırsatı ve uygun komisyon oranlı POS imkanı sunduklarını belirten Adıyaman, “Sektörel uzmanlığımızdan aldığımız güçle müşterilerimizi yeni kredi modellerimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile tanıştırmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

GIDA SEKTÖRÜNÜ HAREKETLENDİRECEK

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ da, bu işbirliğinin, aylar sonra yeniden işletmelerini açan esnaflar başta olmak üzere tüm esnafın bu zor süreçte çarkını döndürebilmesine katkı sağlayacağını belirterek “Gıda sektöründe faaliyet gösteren işyerlerimiz uzun zaman kapalı kaldıktan sonra yeniden hizmet vermeye başladı. Taksitli ticari kredi, 3 ay ötelemeli olduğu için uzun zamandır çalışmayan gıda sektörünü hareketlendirecektir” dedi. Bozdağ, katkılarından dolayı Denizbank Çerkezköy Şube Başkanı Filiz Adıyaman ve banka görevlilerine de teşekkür etti.

“GÖNÜL İSTER Kİ HER TARAF MAVİ OLSUN”

Çerkezköy’de riskin artmaması ve işyerlerinin yeniden kapanmaması adına işyerlerinde tedbirlere uyulması için esnafı sık sık bilgilendirdiğini belirten Bozdağ “Gönül ister ki her taraf mavi olsun. Umutla bekliyoruz, inşallah güzel sonuçlar alacağız” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski Dernek Başkanı İntihar Etti

Kapaklı Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Başkanlığı yapan ve Kapaklı Beşiktaşlılar Derneğini kuran iki çocuk babası Selahattin Pekmez (50) Kazak gölü piknik alanında intihar...

Tekirdağ’daki Cinsel İstismar Olayı Ülke Gündemine Oturdu

Tekirdağ'daki İRFAN PULLUKÇU isimli iş adamının 15 yaşında ki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası ülke gündemine oturdu.

Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Feci Şekilde Hayatını kaybetti

Kapaklı-Çerkezköy Kara yolu üzerinde bulunan Trakya İplik kavşağında Recep Çetin(36) yoğun trafikte karşıdan karşıya geçmek isterken N.Ç'nin kullandığı 59 DD 439 plakalı...

21 Günlük Sokağa Çıkma Yasağı Geliyor

Koronavirüs vakalarındaki artış hızı endişe yaratırken Ramazan'da ülke genelinde tam kapanmaya gidileceği iddiası bir anda gündem yarattı. Ülke'de ...

SON YORUMLAR