Salı, Nisan 13, 2021
11.7 C
Kapaklı
Ana Sayfa Son Dakika Mestan Özcan Mazbatasını Aldı

Mestan Özcan Mazbatasını Aldı

13 Kasım Cuma günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan AK Parti 7’nci Olağan Tekirdağ İl Kongresi’nde güven tazeleyerek yeniden AK Parti Tekirdağ İl Başkanı seçilen Mestan Özcan, bugün Tekirdağ İl Seçim Kurulu Müdürlüğü’nden mazbatasını aldı.

Tekirdağ İl Seçim Kurulu Müdürlüğü’nden mazbatasını alan İl Başkanı Mestan Özcan’a yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

“YENİ BİR SAYFA AÇIYORUZ”

Mazbatasını aldıktan sonra adliye önünde açıklamalardan bulunan Özcan, “Bugün 7’nci olağan kongremizi bitirdik. Türkiye’de kongre süreci devam ediyor. Tekirdağ olarak ilçe ana kademelerimizi bitirmiştik. 7’nci olağan kongremizi gerçekleştirmiştik. Kongremizin neticesinde bugün mazbatamızı alarak ‘Ya Allah bismillah’ diyoruz ve kaldığımız yerden görevimizi icra etmeye devam edeceğiz. Rabbim hepimiz için hayırlı ve mübarek eylesin. Yeni bir döneme giriyoruz. 17 aylık il başkanlığı görevimizi tamamladık, yepyeni bir sayfa açıyoruz” dedi.

Özcan, “Ben öncelikle bize güvenini esirgemeyen başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın Mustafa Şentop hocamız olmak üzere AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımıza, bölge koordinatörlerimize, milletvekillerimize, özellikle birlikte görev yaptığımız değerli dava ve yol arkadaşlarıma, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarımıza, tüm yönetimlerimize, bu davaya inanmış tüm üyelerimize bize bu güveni layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“TEKİRDAĞ İÇİN GÜZEL HAYALLERİMİZ VAR”

AK Parti Tekirdağ 7. Olağan İl Kongresi’ne delegelerin çok yoğun bir katılım gösterdiğini kaydeden Mestan Özcan, “İyi bir katılım neticesinde de inşallah bugün mazbatamızı aldık ve il başkanı olarak tüzüğümüz gereği en az 2, en çok 3 yıllığına seçilmiş olduk. Tekirdağ için güzel hayallerimiz var. İnşallah bu hayallerimizin gerçekleştirilmesi noktasında ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız, mücadele edeceğiz. Değer üreteceğiz. Anadolu’nun farklı kentleri ile yarışır bir Tekirdağ hayal ediyoruz. Tekirdağ’ın potansiyelinin çok yüksel olduğunu her zaman söylüyoruz, ifade ediyoruz. Tabi sadece ifade etmek, potansiyelin var olduğunu bilmek yeterli değil. Bizim derdimiz bu potansiyeli hayata geçirecek güzel işlere de imza atmak. Bunun için enerjimiz, aklımız, tecrübemiz ve heyecanımız var. Güzel de bir ekip kurduğumuzu düşünüyoruz. Ekibimizle birlikte 1-2 hafta içerisinde yürütme kurulu oluşturmak için çalışma yapacağız. Allah kısmet ederse yeni yönetim kurulumuz ile beraber Tekirdağ’a değer katmak için gayret edeceğiz, mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski Dernek Başkanı İntihar Etti

Kapaklı Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Başkanlığı yapan ve Kapaklı Beşiktaşlılar Derneğini kuran iki çocuk babası Selahattin Pekmez (50) Kazak gölü piknik alanında intihar...

Tekirdağ’daki Cinsel İstismar Olayı Ülke Gündemine Oturdu

Tekirdağ'daki İRFAN PULLUKÇU isimli iş adamının 15 yaşında ki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası ülke gündemine oturdu.

Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Feci Şekilde Hayatını kaybetti

Kapaklı-Çerkezköy Kara yolu üzerinde bulunan Trakya İplik kavşağında Recep Çetin(36) yoğun trafikte karşıdan karşıya geçmek isterken N.Ç'nin kullandığı 59 DD 439 plakalı...

21 Günlük Sokağa Çıkma Yasağı Geliyor

Koronavirüs vakalarındaki artış hızı endişe yaratırken Ramazan'da ülke genelinde tam kapanmaya gidileceği iddiası bir anda gündem yarattı. Ülke'de ...

SON YORUMLAR