Salı, Mayıs 11, 2021
15 C
Kapaklı
Ana Sayfa Malkara MALKARA’NIN ULAŞIM AĞI BÜYÜYOR

MALKARA’NIN ULAŞIM AĞI BÜYÜYOR

S.S. 38 Nolu Malkara Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Özcan Kılıçkoç, 12 Şubat 2020 Çarşamba Günü saat 13.00’te Başkanlık Makamında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette; Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı ve Veysel Özkal da yer aldı.

Ziyarette Malkara’nın hızla gelişen bir ilçe olmasından dolayı araç ve yaya trafiğini rahatlatmak, vatandaşlara rahat bir ulaşım kolaylığı sağlamak adına çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; Gelişim ve değişim anlamında son yıllarda büyük bir mesafe kat edip, ülke çapında marka ve örnek ilçeler arasına adını yazdıran Malkara’mızın gelişim sürecine yakışan ulaşım ağını daha akıcı hale getirmek adına çok yoğun çalışıyoruz.

Hemşehrilerimiz Her Şeyin En İyisine Layıktır

Göreve geldiğimiz günden beri ilçe genelinde vatandaş odaklı hizmet ve yatırımlarımız devam ediyor. Her zaman söylediğim gibi, hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layıktır. Vatandaşlarımız toplu taşıma sisteminden en iyi şekilde faydalansın diye hem araç sayımızı artırıyoruz, hem de ulaşım ağımızı genişletiyoruz. İlçemizin farklı noktalarında konutlaşma ve yapılaşmanın artmasıyla birlikte Malkara Minibüs ve Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ile yapmış olduğumuz ortaklaşa çalışmalarımızın sonucunda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararı ile artık otobüslerimiz sadece ilçe merkezine değil, Malkara Organize Sanayi Bölgesi ve Et Kombina Tesisimize de seferler başladı. Malkara Organize Sanayi Bölgesi ve Et Kombina Tesisimize günde 3 defa olmak kaydıyla ilçe merkezimizden 08.15 – 12.15 – 17.15 saatlerinde, Malkara Organize Sanayi Bölgesi’nden ise 09.00 – 13.15 – 18.15 saatlerinde ulaşım sağlanacak.

Günden güne büyüyen ulaşım ağımız, açtığımız yeni hatlarla beraber daha da genişleyecek. Bu seferler sonucu vatandaşlarımızın ulaşımı daha da kolaylaşacak. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Malkara’mızın tüm bölgelerindeki ulaşım ağını akıcı hale getirmek adına bugüne kadar ortaya koyduğumuz hassasiyetimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diyerek düşüncelerini belirtti.

S.S. 38 Nolu Malkara Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Özcan Kılıçkoç ise Malkara Minibüsçüler Kooperatifi ile uyumlu çalışmalarından ve kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski Dernek Başkanı İntihar Etti

Kapaklı Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Başkanlığı yapan ve Kapaklı Beşiktaşlılar Derneğini kuran iki çocuk babası Selahattin Pekmez (50) Kazak gölü piknik alanında intihar...

Tekirdağ’daki Cinsel İstismar Olayı Ülke Gündemine Oturdu

Tekirdağ'daki İRFAN PULLUKÇU isimli iş adamının 15 yaşında ki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası ülke gündemine oturdu.

Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Feci Şekilde Hayatını kaybetti

Kapaklı-Çerkezköy Kara yolu üzerinde bulunan Trakya İplik kavşağında Recep Çetin(36) yoğun trafikte karşıdan karşıya geçmek isterken N.Ç'nin kullandığı 59 DD 439 plakalı...

21 Günlük Sokağa Çıkma Yasağı Geliyor

Koronavirüs vakalarındaki artış hızı endişe yaratırken Ramazan'da ülke genelinde tam kapanmaya gidileceği iddiası bir anda gündem yarattı. Ülke'de ...

SON YORUMLAR