Kapaklı Gündem

Yılın İlk Meclisi Salı Gunu

28 views
02 Ocak 2022 - 21:59
Yılın İlk Meclisi Salı Gunu

Kapaklı Belediye Meclisi, 2022 yılın ilk toplantısını Salı günü saat 14.00’da Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin başkanlığında yapacak. Kapaklı Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak olan toplantı açılış ve yoklama ile başlayacak. 2020 Yılı Sayıştay Denetim Raporu hakkında meclise bilgi verilmesinin ardından toplantının ilk gündem maddesinde Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün Karaağaç Mahallesi 304 ada 26 parselde bulunan 84,20 metrekare belediye hissesinin hissedarına satışı konulu yazısı görüşülecek.

FAZLA MESAİ ÇALIŞMA ÜCRETİ BELİRLENECEK

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından sunulan Meclis Başkan ve üyelerine, Meclis ve Komisyon toplantılarına katıldıkları her gün için 2022 yılında ödenecek huzur hakkının belirlenmesi konulu yazının karara bağlanmasının ardından İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından sunulan belediye bünyesinde çalışan Zabıta Memurlarına 2022 yılında verilecek olan fazla çalışma ücretinin belirlenmesi konusu görüşülecek.

AYLIK ÖDENEK BELİRLENECEK

İnsan Kaynakları ve Eğitim  Müdürlüğü tarafından sunulan Meclis Üyesi Belediye Başkan Yardımcılarına 2022 yılında  ödenecek olan aylık ödeneğin  belirlenmesi konusunun  görüşülmesinin ardından İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından sunulan Denetim Komisyonu toplantılarına belediye ve bağlı kuruluşları dışındaki kamu kurum ve kuruluşlarından görevlendirilenler ile kamu kurumu dışındaki diğer uzman kişilere 2022 yılında ödenecek olan günlük ödeme miktarının belirlenmesi konulu yazı görüşülerek karara bağlanacak. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından sunulan Boş Kadro değişikliği konulu yazının görüşülerek karara bağlanmasının ardından, tam zamanlı sözleşmeli personel olarak çalıştırılacak olan personelin aylık çalışma ücretlerinin belirlenmesi konulu yazı da görüşülecek. Spor İşleri Müdürlüğü tarafından sunulan yazıya istinaden belediyenin görev ve yetki alanı içerisinde bulunan amatör spor kulüplerine ayni ve nakdi yardım yapılıp yapılmayacağı konusunun görüşülmesinin ardından Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından sunulan Fatih Mahallesi 728 ada 18 parselde bulunan 67 metrekare belediye hissesinin hissedarına satışı konulu yazı görüşülecek.

DENETİM KOMİSYONU ÜYELERİ SEÇİLECEK

Yazı işleri Müdürlüğü tarafından sunulan yazıya istinaden Denetim Komisyonu üyelerinin seçiminin yapılmasının ardından Yazı işleri Müdürlüğü tarafından sunulan 2022 yılı Meclis Tatil Ayının Belirlenmesi konulu yazı görüşülecek. Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sunulan Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğüne 1 adet sedan aracın üç ay süre ile geçici tahsisi konulu yazının görüşülmesinin ardından Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün Fatih Mahallesi 728 ada 16 parselde bulunan 65 metrekare belediye hissesinin hissedarına satışı konulu yazısı görüşülerek karara bağlanacak. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından sunulan Boş Kadro değişikliği konulu yazının görüşülmesinin ardından İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından sunulan sözleşmeli personel olarak çalıştırılacak 3 adet Mühendis, 1 adet Tekniker 1 adet Kameramanın Aylık Çalışma Ücretlerinin belirlenmesi konulu yazı ile Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından sunulan 5 adet çöp kamyonu alımı konulu yazı görüşülecek. Toplantının son gündem maddesinde de İmar Komisyonu’na sevk edilen konuların görüşülmesi yer alıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.