Pazartesi, Eylül 27, 2021
13.2 C
Kapaklı
Ana Sayfa Kapaklı "VATANDAŞLARIMIZA DAHA KALİTELİ HİZMET SUNABİLMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

“VATANDAŞLARIMIZA DAHA KALİTELİ HİZMET SUNABİLMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’in öncülüğünde belediye kaynaklarını doğru kullanıp hizmet kalitesini ve verimliliği artırarak vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla başlatılan Toplam Kalite Yönetimi yolculuğu sürüyor.

Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi ve İletişim Uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ tarafından verilen eğitimlerin devam ettiği Toplam Kalite Yönetimi yolculuğu ile ilgili amaç, hedef ve yapılan tüm çalışmaların yer aldığı bülten hazırlandı.

“VATANDAŞLARIMIZA DAHA KALİTELİ VE DAHA HIZLI HİZMET SUNABİLMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Amacımız ulaşılabilen ve çözüm üreten bir anlayışla 7/24 hizmet veren Kapaklı İletişim Merkezimizden başlayarak,  bütün birimlerimizin daha aktif rol alacağı, iş tanımlarıyla, organizasyon şemalarındaki rolleriyle beraber vatandaş memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışı ortaya koymak. Bu kapsamda bir değişim ve dönüşümün yolculuğu içerisindeyiz. Daha geniş kapsamlı,  daha programlı bir belediye kültürünü, ortak akılla uygulamaya koyarak vatandaşlarımıza daha kaliteli ve daha hızlı hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

Toplam Kalite Yönetimi yolculuğu ile ilgili eğitimlerin, toplantıların sürdüğünü belirten Başkan Çetin, “Konuyla ilgili amaç, hedef ve yapılan tüm çalışmalarımızın yer aldığı bülteni hazırladık. Vatandaşlarımız verdiğimiz link üzerinden bültene ulaşabilirler.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski Dernek Başkanı İntihar Etti

Kapaklı Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Başkanlığı yapan ve Kapaklı Beşiktaşlılar Derneğini kuran iki çocuk babası Selahattin Pekmez (50) Kazak gölü piknik alanında intihar...

Tekirdağ’daki Cinsel İstismar Olayı Ülke Gündemine Oturdu

Tekirdağ'daki İRFAN PULLUKÇU isimli iş adamının 15 yaşında ki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası ülke gündemine oturdu.

Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Feci Şekilde Hayatını kaybetti

Kapaklı-Çerkezköy Kara yolu üzerinde bulunan Trakya İplik kavşağında Recep Çetin(36) yoğun trafikte karşıdan karşıya geçmek isterken N.Ç'nin kullandığı 59 DD 439 plakalı...

21 Günlük Sokağa Çıkma Yasağı Geliyor

Koronavirüs vakalarındaki artış hızı endişe yaratırken Ramazan'da ülke genelinde tam kapanmaya gidileceği iddiası bir anda gündem yarattı. Ülke'de ...

SON YORUMLAR