Pazartesi, Ağustos 2, 2021
19.2 C
Kapaklı
Ana Sayfa Kapaklı Ülkemizde Örnek Gösterilecek Bir Turizm Merkezi Oluşturacağız

Ülkemizde Örnek Gösterilecek Bir Turizm Merkezi Oluşturacağız

DSP Kıyıkoy Belediye Başkan A.Adayı Talip Öztürk Kıyıköy’ün sorunlarını ve çözüm yollarını iyi biliyorum herkesin mutlu olduğu tarih ve turizm ile ayağa kalkmış bir belde yaratmak için yola çıktık..

Kıyıköy Belediye Başkan A.Adayı Talip Öztürk,uygulayacakları modern belediyecilik anlayışı ile Kıyıköy halkının yüzünü güldüreceklerini söyledi.

“ÖRNEK GÖSTERİLEN BİR TURİZM MERKEZİ OLUŞTURACAĞIZ”
Öztürk,“Kıyıköy’ün sorunlarını ve çözüm yollarını biliyoruz. Yaşanabilir bir belde, marka değeri yükselmiş bir Kıyıköy için çevreden, ulaşıma, yeşil alanlardan kültür ve sanata, çocuk oyun alanları ve engellilerden hayatı kolaylaştıran hizmetlere, kadını öne çıkaran uygulamalardan yaşlılara yönelik,tarım hayvancılık ve balıkçılarımıza  kadar modern belediyecilik anlayışı ile herkesin mutlu olduğu, örnek gösterilen ve Trakya’nın Kültür ve Turizm merkezi bir belde oluşturacağız” ifadelerini kullandı.

KIYIKÖY SORUNLARINDAN ARINDIRILACAK
Kıyıköy’e değer katacak projeler hazırladıklarını belirten Öztürk , “Projelerimizin her biri, beldemize değer katacak ve sosyal yaşamın kalitesini yükseltecek nitelikte. Hedefimiz; bugün birçok sorunla yüz yüze kalan Kıyıköy’ü, kısa sürede bu sorunlardan arınmış, yüzleri gülen insanların yaşadığı bir belde haline dönüştürmektir.” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski Dernek Başkanı İntihar Etti

Kapaklı Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Başkanlığı yapan ve Kapaklı Beşiktaşlılar Derneğini kuran iki çocuk babası Selahattin Pekmez (50) Kazak gölü piknik alanında intihar...

Tekirdağ’daki Cinsel İstismar Olayı Ülke Gündemine Oturdu

Tekirdağ'daki İRFAN PULLUKÇU isimli iş adamının 15 yaşında ki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası ülke gündemine oturdu.

Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Feci Şekilde Hayatını kaybetti

Kapaklı-Çerkezköy Kara yolu üzerinde bulunan Trakya İplik kavşağında Recep Çetin(36) yoğun trafikte karşıdan karşıya geçmek isterken N.Ç'nin kullandığı 59 DD 439 plakalı...

21 Günlük Sokağa Çıkma Yasağı Geliyor

Koronavirüs vakalarındaki artış hızı endişe yaratırken Ramazan'da ülke genelinde tam kapanmaya gidileceği iddiası bir anda gündem yarattı. Ülke'de ...

SON YORUMLAR