Kapaklı Gündem

Turnuva’nın Kazananı Mesleki Teknik Anadolu

Turnuva’nın Kazananı Mesleki Teknik Anadolu
08 Mayıs 2019 - 12:42

Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’ sona erdi.

Düzenlenen turnuvada finale kalan takımlar, Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kapaklı Yıldızkent Ortaokulu oldu. Finalistler 2 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’da Kapaklı Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonunda karşı karşıya geldi.

 

Karşılaşmayı coşkulu taraftar gruplarının yanı sıra Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Terzioğlu, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz izledi.

 

5 SET OYNANDI

 

Gerçekleşen final maçında 5 set oynandı. İlk 2 setin kazananı Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olurken, sonraki 2 setin kazananı Yıldızkent Ortaokulu oldu. Birbirine yakın skorların birbirini takip ettiği final maçında Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son seti de kazanarak turnuvada 1. olan isim oldu.

 

HAKEMLERE PLAKET VERİLDİ

 

Kapaklı Belediyesi Spor İşleri Müdürü Hüseyin Şahin, turnuva maçlarını yöneten hakemlere turnuva süresince verdikleri emeklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

 

KUPA VE MADALYA VERİLDİ

 

İlk 3’e giren takımlara kupa ve madalya takdimi yapıldı. Ödüllerini, 3. olan Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü takımına Terzioğlu, 2. olan Yıldızkent Ortaokulu takımına Danışmaz, 1. olan Kapaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine ise Başkan Çetin takdim etti.

 

Başkan Çetin yaptığı konuşmada tarafları tebrik ederek, “Dostluk, kardeşlik ve centilmenlik içinde bir turnuva oldu. Turnuvaya katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, ödüllerini alan takımları kutluyorum” dedi.