Kapaklı Gündem

Sünnet İşlemleri Devam Ediyor

Sünnet İşlemleri Devam Ediyor
486 views
19 Ağustos 2021 - 0:33

Kapaklı Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 16’ncısı yapılacak olan Sünnet Şöleni kapsamında başvuran 217 çocuğun sünnet işlemleri yapılmaya devam ediyor.

Kapaklı Belediye Başkan Yardımcıları Halil Yıldırım ve Ruhi Özden ile Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Ramazan Tahir Eke ücretsiz olarak gerçekleştirilen sünnet operasyonunda erkekliğe ilk adımı atan çocukları ve ailelerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

“SÜNNET ŞÖLENİMİZ İLE MUTLULUĞU HEP BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ”

Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşların her alanda yanlarında olmaya özen gösterdiklerini belirten Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak, çocuklarımızın ve ailelerimizin mutluluğunu paylaşmak amacıyla düzenlediğimiz bu etkinliğimiz ile çocuklarımızın sünnet işlemlerini pandemi kurallarına uygun olarak uzman hekimler eşliğinde ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Yavrularımıza ve ailelerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Eylül ayı içerisinde düzenleyeceğimiz sünnet şölenimiz ile mutluluğu inşallah hep birlikte yaşayacağız.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.