Kapaklı Gündem

Recep Biyik’tan Görkemli Başlangıç

Recep Biyik’tan Görkemli Başlangıç
374 views
22 Eylül 2020 - 12:06

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı’nın 3’üncü Olağan Kongresi geçtiğimiz Pazar günü 13.00’te ÇOSB Kapaklı Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. 8 Temmuz’da Ak Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı’na atanan Recep Biyik delegenin oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.


Recep Biyik başkanlığındaki yönetimde şu isimler yer aldı:


Gökhan Türken, Barış Özek, Emre İldiz, Recai Türk, Mecit Çoğal, Çiğdem İlhan, Sevgi Aksoy, Nafiye Yenier, Yusuf Bulut, Dilek Karışan, Muammer Elbaşı, Fatih Kaleli, İlker Çetintaş, Oğuz Demirel, Latife Canlı, Turgut Oğuz, Ferdi Ertekin, Derya Akın, Fikri Özbay, Mahmut Dağlı, Mahir Aras, Mehmet Özdemir,  Kemal Aldemir, Ayşe Arı, Özkan Karalar, Yunus Kızıl, Ahmet Selim Seymen, Yurdagül Çavdar, Emine İstek.


Divan Heyeti Oluşturuldu


Kongre’de Divan Başkanlığına Ali Sevinç, Divan başkan yardımcılığına Bayram Başelma ve katip üyeliklere de Zeki Çalışkan, Şükriye Gökmen ve Canan Köstekçi seçildi.


‘’ Devraldığımız Bayrağı En Yükseğe Çıkaracağız’’


Ak Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı’na yeniden seçilen Recep Biyik kongrede yaptığı konuşmada “Devraldığımız bu bayrağı yeni görev alacak arkadaşlarımızla birlikte en yükseğe çıkarmak için mücadele edeceğiz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 2023-2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” dedi. Kapaklı’nın büyümesi, güçlenmesi, her alanda gelişmiş bir ilçe olması için üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirerek gece gündüz çalışacaklarını söyleyen Biyik “Belediye başkanımız Mustafa Çetin ile birlikte Kapaklı’ya hak ettiği yatırımların getirilmesi için İl başkanımızın önderliğinde, TBMM Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop hocamızın desteği ve milletvekillerimizin gayretleriyle Kapaklı’yı Trakya’nın parlayan yıldızı yapmak için canla başla çalışacağız.’’ sözlerini kullandı.

‘’Kapaklımızı Özlemini Duyduğu Hizmetlerle Markalaştıracağız’’


Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ise ‘’İlçemizin hak ettiği hizmeti alması için canla başla hep beraber çalışmamız neticesinde Kapaklı ilk defa AK Parti belediyeciliği ile tanıştı. Bizler Kapaklı’nın ihtiyaçlarını ve eksiklerini hızla tespit ettik ve Tekirdağ’ın evladı Meclis Başkanımız Sayın Mustafa Şentop’un rehberliği, telkinleri ve desteği, sayın vekillerimizin duyarlılığı, hassasiyeti ve teşkilatımızın gayreti neticesinde altyapı, sağlık, eğitim, spor, sanayi ve çevre konularındaki birçok yatırımı ilçemize kazandırmak üzereyiz. Kapaklımızı özlemini duyduğu hizmetlerle markalaştırmak, AK Partimizin adıyla özdeşleşen çalışma, üretme ve kalkınmayı her mahalleye, her sokağa götürmek için herkese önemli görevler düşüyor. Partimiz için fedakarca taş üstüne taş koyan, yeni projeler, yeni çözümler sunan, sadece bugünü değil yarını kurtaran, bize oy versin vermesin her vatandaşımıza karşı kendini sorumlu hisseden herkesten Allah razı olsun” dedi.


Konuşmasına işimizi layıkıyla ve hakkıyla yerine getireceğiz sözleriyle devam eden Başkan Çetin “Vatandaşlarımızın bize olan güvenine halel getirmeden, bizlere sevgisini, desteğini boşa çıkarmadan, hayır dualarını alarak 7/24 çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte güçlüyüz, birlikte mutluyuz. Çünkü bizler gelecek seçimleri değil, gelecek nesilleri düşünüyor, şehrimizin, ülkemizin kalkınma için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.