Cumartesi, Ekim 23, 2021
2.2 C
Kapaklı
Ana Sayfa Kapaklı Pınarça Mahallesi Yeni Park ve Sosyal Alana Kavuşuyor

Pınarça Mahallesi Yeni Park ve Sosyal Alana Kavuşuyor

Kapaklı Belediyesi tarafından kentimize 13 farklı noktada kazandırılacak park, yeşil ve sosyal alanda çalışmalar hızla sürüyor. Çalışmalar kapsamında Pınarça Mahallesi 122 ada karşısındaki 1685 metrekare alanda park yapımında sona gelindi.

TOPLAM 13 YENİ PARK YAPILIYOR

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kentimiz park, yeşil ve sosyal alanla donatılmaya devam ediliyor. Toplam 30 bin 476,64 metrekarelik 13 yeni park, yeşil ve sosyal alan çalışmaları kapsamında Pınarça Mahallesi’ne de yeni park ve sosyal alan kazandırılıyor.

BASKETBOL SAHASI VE OYUN GRUPLARI DA YER ALIYOR

Pınarça Mahallesi 122 ada karşısındaki 1685 metrekare alanda yapımında sona gelinen parkta 219 metrekare basketbol sahası, 83 metre uzunluğunda koşu yolu, 209 metrekare çocuk alanı, 124,80 metrekare spor alanı yer alıyor. Ayrıca parkta kamelya, oturma grupları ve bitkilendirme çalışmaları da yapılıyor.

“HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Kentimizi park, yeşil ve sosyal alanlarla donatmaya devam ediyoruz. 13 farklı noktada 13 yeni park ve yaşam alanını kentimize kazandırıyoruz. Çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli alanlarda spor aktiviteleri yaparak oyunlar oynayacağı, aile ve gençlerimizin farklı aktivitelerde bulunabileceği park, yeşil ve sosyal alanı oluşturma çalışmalarımız sürüyor. Pınarça Mahallemize kazandırdığımız alanda da çalışmalarımızda sona geldik. Şimdiden mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski Dernek Başkanı İntihar Etti

Kapaklı Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Başkanlığı yapan ve Kapaklı Beşiktaşlılar Derneğini kuran iki çocuk babası Selahattin Pekmez (50) Kazak gölü piknik alanında intihar...

Tekirdağ’daki Cinsel İstismar Olayı Ülke Gündemine Oturdu

Tekirdağ'daki İRFAN PULLUKÇU isimli iş adamının 15 yaşında ki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası ülke gündemine oturdu.

Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Feci Şekilde Hayatını kaybetti

Kapaklı-Çerkezköy Kara yolu üzerinde bulunan Trakya İplik kavşağında Recep Çetin(36) yoğun trafikte karşıdan karşıya geçmek isterken N.Ç'nin kullandığı 59 DD 439 plakalı...

21 Günlük Sokağa Çıkma Yasağı Geliyor

Koronavirüs vakalarındaki artış hızı endişe yaratırken Ramazan'da ülke genelinde tam kapanmaya gidileceği iddiası bir anda gündem yarattı. Ülke'de ...

SON YORUMLAR