Pazartesi, Temmuz 13, 2020
21.4 C
Kapaklı
Ana Sayfa Kapaklı KAPAKLININ VİZYONUNU DEĞİŞTİRECEK OLAN PROJEYİ CHP İLÇE TEŞKİLATINDA AÇIKLADI

KAPAKLININ VİZYONUNU DEĞİŞTİRECEK OLAN PROJEYİ CHP İLÇE TEŞKİLATINDA AÇIKLADI

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Kapaklıda ki siyasi partileri bir dizi ziyarette bulunacak olan Başkan Çetin ilk ziyaretini CHP’ye gerçekleştirdi. Ziyarette Partililerin sorularını yanıtlayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Kapaklı CHP İlçe Teşkilat binasın da Kapaklının vizyonunu ve geleceğini değiştirecek olan “Yeni Şehir” projesini Kapaklı CHP İlçe Teşkilatına yaptığı ziyarette açıkladı.

“BAŞKAN ÇETİN CHP’Yİ  ZİYARET ETTİ”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisi Teşkilatına ziyarette bulundu.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin CHP Teşkilatına yaptığı ziyarette Kapaklı’nın sorunlarını ve yapacağı projeler hakkında Partililere bilgi verdi. Başkan Çetin, CHP’lilere Kapaklıda ki sorunların en kısa sürede çözüm bulacağını ve Yeni Şehir Projesiyle Kapaklıya sınıf atlatacağını belirtti.

“BAŞKAN ÇETİN’İ PARTİLİLER KARŞILADI”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Kapaklı’da bulunan siyasi partililere düzenleyeceği ziyaret proğramı kapsamında ilk ziyaretini Kapaklı Cumhuriyet Halk Parti ilçe Teşkilatına yaptı. yapılan ziyarette Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’i Kapaklı CHP İlçe Başkanı Kenan Seçkin karşıladı. Ziyarette  Kapaklı CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Kapaklı CHP Meclis Üyeleri ve partililer Hazır Bulundu.

“TÜM SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ”

Kapaklı CHP İlçe Teşkilatına yaptığı ziyarette Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin partililerle Kapaklının sorunları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

 Başkan Çetin, “ 3 Nisan tarihinde mazbatamı almamın ardından ben kapaklı halkının belediye başkanı oldum tüm siyasi partilere ve STK’lara aynı seviyede duruyorum. Bu benim öncelikli görevim. En büyük görevim Kapaklıda yaşayan tüm vatandaşlara hizmet etmek ve onlara karşı adaletli olmaktır. Kapaklının sorunlarını biliyoruz Bu sorunların çözümleri için gerekli tespit ve çalışmaları yaptık. Bu sorunları çözmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğim.” Dedi.

ÇETİN “ YENİ ŞEHİR PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Partililerin sorularını yanıtlayan Başkan Çetin yapmış olduğu ziyarette büyük bir müjdeyi de verdi. Kapaklının geleceğine Damga vuracağını belirten Başkan Çetin,”Kapaklının Vizyonunu ve Geleceğini geliştirmek için “YENİ ŞEHİR” Projemizi hayata geçiriyoruz Kapaklının vizyonunu ve geleceğini geliştireceğini inandığımız bu projede siz değerli Cumhuriyet Halk Partililerin diğer siyasi parti temsilcilerine STK’ların, Halkımızın desteklerine ve düşüncelerine her zaman açığım.”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kapaklı’da Kahreden Ölüm

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ilaç fabrikasında çalışan 26 yaşındaki İsmail Müsellimli fabrika makine ile duvar arasına sıkışarak feci şekilde can verdi. Kapaklı'da ikamet...

Tekirdağ’a Giriş Çıkış Kısıtlaması

Tekirdağ Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha kararı ile Tekirdağ’a gösteri amaçlı girişler 3 gün süre ile sınırlandırıldı. Tekirdağ Valiliği’nden yapılan açıklamada; HDP’nin Edirne’de...

COVID-19 TRAKYA’NIN SAKLI CENNETİNDE ÇIKTI

Trakya'nın tatil cenneti olarak bilinen Kıyıköy'de Covid-19 virüsü taşıyan bir vatandaş tespit edildi. Trakya'nın tatil cenneti Kıyıköy'de yaşan bir...

Kapaklı CHP Pişti Oldu

Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisi Sosyla Medya ekibinden güldüren düşündüren hata. İstanbul'un fethi nin 567. yılını kutladığımız bugün Kapaklı Belediyesi'Kapaklı...

SON YORUMLAR