Kapaklı Gündem

Kapaklı’da Kan Donduran Olay! Eşi ve Çocuklarının Yanında Bıçaklandı

Kapaklı’da Kan Donduran Olay! Eşi ve Çocuklarının Yanında Bıçaklandı
08 Eylül 2019 - 12:12

Kapaklı Cumhuriyet Mahallesi Yaşardoğu caddesınde bugun kan donduran bir olay yaşandı.Ortak oldukları iddia edilen Sezgin.Erdogan’ı Ahmet Küpeli eşinin ve çocuğunun yanında bıcaklayarak öldürmeye tesebbüs etti.

Kapaklı’da Cumhuriyet Mahallesi Yaşardoğu Caddesinde kan donduran olay da büyük bir vahseti vatandaşlar önledi.Eşi ve cocukları ile Yaşardoğu caddesinde yürüyüş halinde olan Sezgin Erdoğan’ın karşısına gecen ortağı olduğu iddi edilen Ahmet Küpeli ,Sezgin Erdoğan’ı karın bölgesinden bıçakladı.

Eşinin yanında bıçaklanması sonucu eşini korumaya çalışan Sezgin Erdoğan’ın eşi Ahmet Küpeli nin karşına gecerek eşinin daha fazla bıcak darbesi almasına engel oldu.Olay yerinde olan vatandaşlar olaya mudahil olarak Sezgin Erdoğan ve eşinin daha fazla yara almasına engel oldular.Çocukları ve eşi nin gözü önünde bıçaklanan Sezgin Erdoğan olay yerine gelen 112 Aci,l ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Olay Yerinde Yakalandı

Ortağı olduğu iddia edilen Sezgin Erdoğan’ı sokak ortasında eşi ve cocukları yanında katletmeye kalkan Ahmet Küpeli Kapaklı İlçe Emniyet Ekipleri tarafından olay yerinden uzaklaşamadan yakalandı.Ahmet Küpeli Asayiş ekıpleri tarafından tutuklanarak Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Kapaklı da Kan Donduran Olay .Eşi ve Çocukları yanında bıçaklandı

Yaşanan kan dondurucu olayda aldığı bıcak darbesı ile yere yığılan ve eşi’nin Ahmet Küpelinin karşısına gecmesi ile daha fazla darbe almaktan kurtulan Sezgin Erdoğan’a ilk müdehaleyi olay yerinde bulunan kurye işi yapan Murat Kardaş yaptı.Kurye işi yapan Murat Kardaş soğuk kanlılık ile yaralı Sezgin Erdoğan’a müdahale ederek daha fazla kan kaybetmesine engel oldu