TVF Kadınlar 2. Lig’de 4.Grup ta mücadele eden Kapaklı Sitespor, evinde Aydeniz Et Ayvalık Gelişimspor’u 3-0 kazandı.Kapaklı’nın Sultanları bu sonuc la yedi yedi yaparak yenilmezlik serisini sürdürdü
![](https://kapakligundem.net/wp-content/uploads/2023/11/kentas-1-6-1024x173.gif)
TVF Kadınlar 2. Lig 4.Grupta mucadele eden ekıbımız 8. hafta mücadelesinde evinde Aydeniz Et Ayvalık Gelişim Spor ile karşılaştı.Yenilmezlik serisini 7 maça çıkaran ekıbımız bu sonuc ile namaglup olarak yoluna devam edıyor