Kapaklı Gündem

Genç Siyasetçi Kapaklı’da Covid-19 Şüphesi İle Karatinaya Alındı

Genç Siyasetçi Kapaklı’da Covid-19 Şüphesi İle Karatinaya Alındı
01 Nisan 2020 - 10:54

2019 Yerel Seçimlerinde İyi Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi adayı olan Ayşenur Dursun Covit-19 virüsü şüphesi ile Çerkezköy Devlet Hastanesinde kontrol altına alındı.

Kapaklı’nın genç ve aktif siyasetçilerinden olan Ayşenur Dursun Korona virüsü şüphesi ile Çerkezköy Devlet Hastanesinde kontrol altına alındı. 24 yaşındaki genç siyasetçi gazetemize sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.Şuan için test sonucunun gelmesini beklediğini belirten Dursun test sonuçları pozitif de çıksa bu hastalığı yeneceğini belirtti.

“HERKES BU VİRÜSÜ CİDDİYE ALSIN”

Korona virüsü sebebi ile Çerkezköy Devlet Hastanesinde karantinada olan Ayşenur Dursun gazetemiz aracılığı ile sevenlerine ve Kapaklı halkına önemli mesajlar verdi. Dursun,”İki gün önce, Astım hastası olduğum ve son zamanlarda solunum ile ilgili sıkıntı yaşadığım için çevreme ve aileme zarar vermemek için kendim hastaneye giderek durumumun tespitini istedim. Değerli sağlık çalışanlarımız kontrol amaçlı hastanede kalmamın sağlığım açısından önemli olduğunu belirterek beni karantina altına aldılar.Test sonucum bugün belli olacak.Test sonucum ne olursa olsun korkmuyorum.Lakin vatandaşlarımızın korona virüsünü ciddiye almalarını onlardan rica ediyorum.”dedi