Kapaklı Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan,“Biraz üzüldüm ama inşallah 28 Mayıs’ta bunu gideririz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan,“Biraz üzüldüm ama inşallah 28 Mayıs’ta bunu gideririz.”
131 views
23 Mayıs 2023 - 11:15

AK Parti Kapaklı Gençlik Kolları Başkanı Adem Çiftçi’nin düzenlediği Gençlik Buluşması’na katılan TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı arayarak, telekonferans yöntemiyle gençlerle konuşturdu.

“KAPAKLI’DA SANDIKLARI PATLATACAĞIZ” 

Gençlik Buluşması’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı arayarak, gençlerle buluşturan TBMM Başkanı Şentop, “Sayın Cumhurbaşkanım, Kapaklı Belediyemizin sosyal tesislerindeyiz. Burada çok kalabalık bir grup var, gençlerimiz burada. Kapaklı’da seçimde 51.77 oy oranına ulaştık” dedi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, ‘Bunu büyük bir oran mı kabul ediyorsun Şentop, Trakya’ya yakışıyor mu bu ya” şeklindeki esprili sözleri salondakileri güldürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “28 Mayıs’ta çok daha farklı bir yere taşımamız lazım. Biraz üzüldüm ama inşallah 28 Mayıs’ta bunu gideririz. Kapaklı’daki siz değerli kardeşlerimi böyle anlamlı bir akşamda en kalbi duygularımla selamlıyorum. Şu anda Gaziantep’ten ayrıldık. Bugün Gaziantep’te 100 bini aşkın bir katılım vardı. Gaziantep’te yüzde 70’e yakın bir oy almıştık. Şimdi hedef inşallah yüzde 70’in üzerinde oy almak. Kapaklı’da inanıyorum ki yüzde 70’leri yakalar” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine bir genç, “Kapaklı’da sandıkları patlatacağız reis” cevabını verdi. 

“POTANSİYELİMİZ YÜKSEK” 

Görüşmede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Kapaklıspor Basketbol Takımı’nın başarısından bahseden Belediye Başkanı Mustafa Çetin de “Efendim, inşallah 1’inci ligi hedefliyoruz. Kapaklı genç bir ilçe. Potansiyelimiz yüksek. Kapaklıspor Basketbol Takımı, iki maçta iki galibiyet yaşadı. Başakşehir Spor Salonu’nda Esenler Erokspor ile oynayacağız” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, maçlar hakkında bilgi alarak, “Hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.