Kapaklı Gündem

BAŞKAN CETİN“TÜRK POLİS TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞUNUN 177’İNCİ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUM”

BAŞKAN CETİN“TÜRK POLİS TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞUNUN 177’İNCİ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUM”
181 views
11 Nisan 2022 - 22:36

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 4-10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü münasebetiyle ziyaretlerde bulundu. İlçe Emniyet Müdürü Özkan Kara ve Polis Merkezi Amirliğini ziyaret eden Başkan Çetin, çiçek takdim edip, emniyet mensuplarının Polis Haftası’nı kutladı.

ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 4-10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü münasebetiyle ilk olarak İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Burada İlçe Emniyet Müdürü Özkan Kara ile bir araya gelen Başkan Çetin, çiçek takdim ederek kutladı.

Ardından Polis Merkezi Amirliğini ziyaret eden Başkan Çetin,  burada da emniyet mensuplarına çiçek takdim etti ve Polis Haftası’nı kutladı. İlçe Emniyet Müdürü Özkan Kara, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Başkan Yardımcısı Ruhi Özden ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

“TÜRK POLİS TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞUNUN 177’İNCİ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUM”

Ziyaretlerle ilgili Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da 4-10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun yıl dönümü dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürlüğümüzü ve Polis Merkezi Amirliğimizi ziyaret ettik. İlçemizin ve ülkemizin huzur ve asayişi için mesai mefhumu gözetmeksizin vazifesini gerçekleştiren emniyet mensuplarımızın Polis Haftasını ve Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 177. yıl dönümünü kutluyorum. Görevi başında şehit düşen emniyet mensuplarımızı rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emniyet teşkilatında görev yapan tüm personelimize ve ailelerine sağlık, mutluluk, başarı ve esenlikler diliyorum.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.