Kapaklı Gündem

Başkan Çetin ve Gazdaş Trakya Bölge Müdürü Mahalleli İle Bir Araya Geldi

Başkan Çetin ve Gazdaş Trakya Bölge Müdürü Mahalleli İle Bir Araya Geldi
70 views
31 Ocak 2024 - 13:20

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Bahçeağıl Mahallesi’nde Kapaklı Kaymakamı Mustafa Gürdal ve  Gazdaş Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan’ın katıldığı toplantıda konuştu.

Kapaklı’nın kırsal mahalleleri olan Bahçeağıl, Uzunhacı, Karlı ve Yanıkağıl Mahallelerindeki doğal gaz yatırımı ile ilgili Kapaklı Kaymakamı Mustafa Gürdal ve Gazdaş Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan ile Uzunhacı, Bahçeağıl ve Yanıkağıl mahalle muhtarlarının katılımıyla toplantı yapıldı.

Gazdaş Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan, doğal gazın Kapaklı’nın kırsal mahallelerine verilmesi ile ilgili çalışmaların yapıldığını kaydetti. Gazdaş’ın işleyişi ve doğal gaz bağlantısının yasal prosedürleri ile ilgili de bilgi aktaran Akaslan, vatandaşların sorularını da yanıtladı.

“İNŞALLAH ÇÖZÜME KAVUŞACAKTIR”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin de yaptığı konuşmada, Kapaklı’nın kırsal mahallesi olan fakat yerleşik hayatın yoğun olduğu mahallelerin doğal gaza kavuşacağını söyledi. Çetin, “Pınarça Mahallemizde bu sorunu çözdük. Doğal gaz artık lüks değil bir ihtiyaç haline geldi. Bölge Müdürümüzün de anlattığı üzere inşallah bu mahallelerimizi doğal gaza kavuşturmak için yaptığımız çalışmaların neticesini alacağız” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.