Kapaklı Gündem

Başkan Çetin, “Esnaf ve Vatandaşlarımızla Her Daim Beraberiz”

Başkan Çetin, “Esnaf ve Vatandaşlarımızla Her Daim Beraberiz”
100 views
02 Mart 2024 - 14:14

Kapaklı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kapaklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Çetin, kent genelinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Esnafa bereketli kazançlar dileyen Başkan Çetin, belediye tarafından yürütülen çalışmalar ve yeni dönem projeleri hakkında esnafa bilgi veriyor, talep ve önerilerini dinliyor.

ÇEKEN CADDESİ VE HÜRRİYET CADDELERİNİ ZİYARET ETTİLER

Kapaklı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kapaklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Çetin, AK Parti İlçe Başkanı Mecit Çoğal, MHP İlçe Başkanı Mesut Dinç ve belediye meclis üyeleri adaylarıyla birlikte kenti adım adım geziyor. Son olarak Atatürk Mahallesinde Çeken Caddesi ve Hürriyet Caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Çetin ve beraberindeki heyet esnaf ve vatandaşların talep ve önerilerini dinliyor.

“BİZLERİ SAMİMİYETLE KARŞILAYAN ESNAF VE VATANDAŞLARIMA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Ziyaretlerle ilgili konuşan Kapaklı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kapaklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Çetin, “Cumhur İttifakı olarak sahadayız. Gündüz esnaf ziyaretleri, akşamları ise hane ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. İlçemizi adım adım geziyoruz. Esnafımızı ziyaret ederek hayırlı işler diliyor, talep ve önerilerini not alıyoruz. Esnaf ziyaretlerimizde karşılaştığımız vatandaşlarımızla selamlaşıyor, hasbihal ediyoruz. İnşallah yeni dönemde de esnaf ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına karşılık verecek projeleri ortak akıl anlayışıyla hayata geçireceğiz. Bizleri nezaketle ve samimiyetle karşılayan tüm esnafımıza ve vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Esnafımıza bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.