Kapaklı Gündem

Başkan Belediye’deki Torpilli Listesini İsim İsim Açıkladı

Başkan Belediye’deki Torpilli Listesini İsim İsim Açıkladı
294 views
03 Aralık 2019 - 16:16

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin kamuoyun da şok etkisi yaratacak açıklamalarda bulundu. İlçe Başkanı’ndan Meclis Üyesi ’ne Kadın Kolları Başkanından partilisine kadar Kapaklı Belediyesin de İrfan Mandalı döneminde “ siyasi torpille” alınmış çalışanların ve o çalışanların siyasi akrabalarını açıkladı. Ayrıca Başkan Çetin 2012 yılında çıkan kanun ile birçok belediye çalışanın hak etmediği halde, bu kanundan faydalandırılarak devlet memuru olduğunu belirtti.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı Belediyesinden sözleşmesi yenilenmeyen 8 belediye çalışanının sözleşmelerinin yenilenmemesi hakkındaki CHP’li Belediye Meclis Üyelerinin meclis toplantısındaki çıkışlarına tokat gibi bir cevapla karşılık verdi. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, halen görevde olan Kapaklı Belediye Meclis üyelerinin ve CHP’li yetkililerin geçtiğimiz dönemde siyasi güçlerini kullanarak işe alınanların listesini isim isim açıkladı.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin CHP’li Yöneticilerin ve CHP’li Belediye Meclis Üyelerinin İrfan Mandalı döneminde “Siyasi Torpil “ile Belediye çalışanı ve memur olanların isimlerini tek tek açıkladı.

İŞTE TORPİLLİLERİN LİSTESİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin açıkladığı o isimler:

Hâlâ Belediye Meclis Üyesi olan CHP Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Kemal Kenar’ın kızı

CHP Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Muzaffer Yıldıran’ın oğlu

 CHP Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Ender Dubaz’ın 3 yeğeni,

 CHP Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Erol Özkan’ın kızı

Kapaklı Eski CHP Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın yeğeni

Kapaklı CHP İlçe Başkanı Kenan Seçkin’in kızı

Eski Kapaklı CHP Kadın Kolları Başkanı’nın gelini

 Kapaklı Kent Konseyi Başkanı Arzu Özdemir’in oğlu

TORPİL İLE MEMUR OLMUŞLAR

Aralık ayı Belediye Meclis toplantısında Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin açıkladığı isim listesinin dışında 2012 yılında çıkan kanundan faydalandırılarak birçok ismin Kapaklı Belediyesinde Devlet Memuru statüsüne kavuştuğunu belirtti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.