Kapaklı Gündem

Atamer Göz Merkezinden Kapaklı Emlakçılar Derneğine Özel İndirim

Atamer Göz Merkezinden Kapaklı Emlakçılar Derneğine Özel İndirim
337 views
23 Mart 2021 - 22:23

Bölgemizin göz hastalıkları konusunda önemli sağlık merkezlerinden olan Çerkezköy Atamer Göz Merkezi Hizmetleri ile Kapaklı Emlakçılar Derneği arasında özel indirim anlaşması yapıldı.

Kapaklı Emlakçılar Derneği ve Çerkezköy Atamer Göz Merkezi arasında, Kapaklı Emlakçılar Derneği Kemal Özel ve Atamer Göz Merkezi Halkla İlişkiler Müdürü Esra Güleç’in katılımı ile iki kurum arasında özel indirim anlaşması yapıldı.

Yapılan indirim anlaşması sonrası Çerkezköy Atamer Göz Merkezi Halkla İlişkiler Müdürü Esra Güleç ve Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkanı Kemal Özel kısa açıklamalarda bulundu. Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkanı Kemal Özel, ”Kapaklı Emlakçılar Derneği olarak Atamer Göz Merkezi Sağlık Hizmetleri ile Göz Hastalıklarında Üyelerimiz ve Ailelerinin faydalanabileceği sağlık indirim anlaşmasını yapmış bulunuyoruz ,Üyelerimize hayırlı olsun sağlıklı günler dilerim ”dedi.

Kapaklı Emlakçılar Derneği ile yapılan özel indirim anlaşmasının imzalanmasının sonrası Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkanı Kemal Özel’in ardından, Atamer Göz Merkezi Halkla İlişkiler Müdürü Esra Güleç kısa bir açıklama yaptı. Güleç, ”Yaptığımız özel indirim anlaşmasının iki kurumada hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.