Kapaklı Gündem

Arkamızda CHP’nin Gücü Var

CHP Kapaklı İlçe Başkanlığı için Değer Koç, Fatoş İşbilir ve Kenan Çetin mahalle delege seçimine mavi liste ile dâhil olacaklarını açıkladılar.

Arkamızda CHP’nin Gücü Var
81 views
21 Kasım 2019 - 14:58

Bugün yapılan basın açıklamasında CHP Kapaklı İlçe Başkanlığı için  Değer Koç, Fatoş İşbilir ve Kenan Çetin birleşti.23-24 Kasım’da yapılacak olan mahalli delege seçimine mavi liste ile gireceklerini açıkladılar.

“Amaç Mide Bulandırmaktır”

Yapılan basın açıklamasında “Bu seçim her şeyden önce mahalli delegesi seçimleridir.Mahalle delegesi seçimi 23-24 Kasım tarihlerinde yapılacaktır.”diyerek sözlerinde devam eden Değer Koç” Bizler bu delege seçimlerinde kendi listemize yazacağımız kişileri bir araya getirip “Mavi Liste ”üzerinde birleştirdik. Mavi liste ile 23-24 Kasım tarihinde seçime giriyoruz. İnsanların kafasında süreli bir soru kalıyor, Değer Koç aday olabilecek mi?  Hakkımızda doğru olmayan, kendilerinin dahi inanmadıkları iddialar doğrultusunda beni Tekirdağ il disiplin kuruluna vermişlerdi. Bu konuda İl disiplin kurulunun kararı ise “Herhangi bir cezaya yer yoktur” şeklindedir. Önümüze set koyup engel olmak için Yüksek kurula itirazda bulundular. Gelen kararın doğru olmadığına dair kınama cezası alıp seçime katılmamamı istediler. Bu konuyla ilgili 2 Aralık’ta Ankara’ya yüksek kurulana gidip savunma vermem istendi. Aslında savunma yapmam gereken bir konu yoktur. Dosya gündeme yeni alındı. Gündeme alınan dosya 2 Aralık’ta benimle birlikte masa da açılıp incelenecektir. İl disiplin kurulunda çıkan karardan farkı bir karar çıkmayacaktır. Amaç tamamen mide bulandırmaktır. Biz parti içerisinde birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla bir araya gelme kararı aldık. Delege seçimine mavi lisede ile dâhil oluyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.