Salı, Temmuz 7, 2020
28.7 C
Kapaklı
Ana Sayfa Kapaklı Albayrak'tan Kapaklı ve Saray Çıkarması

Albayrak’tan Kapaklı ve Saray Çıkarması

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray ve Kapaklı ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi ve devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Başkan Kadir Albayrak, ilk olarak Kapaklı ilçesine bağlı Yanıkağıl, Bahçeağıl, Uzunhacı, Karlı ve Pınarça mahallelerini ziyaret etti. Burada vatandaşlarla görüşen Başkan Albayrak, Büyükşehir Belediyesi’nin Kapaklı ve il genelinde hayata geçirdiği çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Büyükşehir Belediyesi’nin önümüzdeki süreçte gerçekleştireceği çalışmaları da anlatan Başkan Albayrak, mahalle halkına misafirperverlikleri için teşekkür etti. Ziyaretten dolayı memnuniyet duyan vatandaşlar da yapılan çalışmalar için Başkan Albayrak’a teşekkür ettiler.

“Her Şey Güzel Tekirdağ’ımız İçin”

Daha sonra Saray ilçesine geçen Başkan Kadir Albayrak, burada Çayla, Güngörmez ve Safaalan mahallerini ziyaret etti. Bu mahallelerde de vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kadir Albayrak, “Halkımızın menfaatleri uğruna mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birinci hizmet dönemimizde altyapıdan üstyapıya, tarımdan eğitime, kültür-sanata kadar geniş bir alanda halkımıza hizmet verdik. Halkımızın büyük teveccühü ile seçildiğimiz ikinci dönemimizde de bu hizmetlerimizi daha iyi bir seviyeye taşıyarak sürdüreceğiz. Her şey güzel Tekirdağ’ımız için” dedi.

Vatandaşlar da yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Albayrak’a teşekkür ettiler ve mahalleleri hakkındaki taleplerini dile getirdiler.

Saray ilçesinde Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından yapımı devam eden Saray Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulunan Başkan Albayrak, tesiste gelinen son durum hakkında bilgiler aldı. Tesisin Saray ilçesinde önemli bir ihtiyacı karşılayacağını söyleyen Başkan Albayrak, Saray Kültür Merkezi’nin ilçe halkına ve Tekirdağ’da yaşayan tüm vatandaşlar için hayırlı olmasını diledi.

Ziyaret programı kapsamında Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’i ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ile birlikte Saray ilçesinde birinci hizmet döneminden bu yana hayata geçirilen çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yeni hizmet dönemi için planlanan çalışmaların da görüşüldüğü ziyaretin sonunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Başkan Albayrak’a teşekkür etti. Başkan Albayrak da Erkiş’e görevinde başarılar diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kapaklı’da Kahreden Ölüm

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ilaç fabrikasında çalışan 26 yaşındaki İsmail Müsellimli fabrika makine ile duvar arasına sıkışarak feci şekilde can verdi. Kapaklı'da ikamet...

Tekirdağ’a Giriş Çıkış Kısıtlaması

Tekirdağ Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha kararı ile Tekirdağ’a gösteri amaçlı girişler 3 gün süre ile sınırlandırıldı. Tekirdağ Valiliği’nden yapılan açıklamada; HDP’nin Edirne’de...

COVID-19 TRAKYA’NIN SAKLI CENNETİNDE ÇIKTI

Trakya'nın tatil cenneti olarak bilinen Kıyıköy'de Covid-19 virüsü taşıyan bir vatandaş tespit edildi. Trakya'nın tatil cenneti Kıyıköy'de yaşan bir...

Kapaklı CHP Pişti Oldu

Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisi Sosyla Medya ekibinden güldüren düşündüren hata. İstanbul'un fethi nin 567. yılını kutladığımız bugün Kapaklı Belediyesi'Kapaklı...

SON YORUMLAR