Cumartesi, Ocak 23, 2021
4.6 C
Kapaklı
Ana Sayfa Kapaklı Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir'den Kapaklı'ya Ziyaret

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir’den Kapaklı’ya Ziyaret

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Kapaklı’yı ziyaret etti. Kandemir, parti mensuplarıyla kahvaltı etmesinin ardından Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’i makamında ziyaret etti.

Düzenlenen ziyaret programına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Ak Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

“VATANDAŞIMIZA GECE GÜNDÜZ HİZMETİNDE OLACAĞIMIZIN SÖZÜNÜ VERDİK”

Kahvaltı programında konuşan Başkan Çetin”Kapaklımıza hepiniz hoş geldiniz. Tekirdağ 11 ilçeden oluşuyor ve 11 ilçe arasında tüm seçimlerde lider ilçe olarak başarılara imza atmış bir ilçeyiz. 31 Mart’ta 7 dönemdir farklı partilerde kalmış olan bir belediyeyi sekizinci dönemde Ak Parti ile %54 gibi bir oy başarısıyla tanıştırmış olmanın haklı gururunu yaşadık. 6 ayı tamamladık. Kısıtlı imkanlarımızla sınırsız hizmetler yapmaya, vatandaşımızı bizden beklediği Ak Belediyecilikle tanıştırmaya gayret ediyoruz. Bu anlamda sahada vatandaşımıza teşkilatımızla beraber gece gündüz hizmetinde olacağımızın sözünü verdik. Belediye kapısının tüm vatandaşlarımıza açık olacağını ifade ettik. Ayrım yapmadan herkesin belediye başkanı olacağımızı ve Kapaklı’da yaşayan 120 bin kişiye hizmet edeceğimizi ifade ettik. Bu bağlamda meclis üyelerimizle, başkan yardımcılarımızla elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. 6 ay içerisinde 8 defa Ankara ziyareti gerçekleştirdik. Bakanlıklara taleplerimizi iletiyoruz. İnşallah Kapaklı’da bu kalan dört buçuk yıl içerisinde farkımızı ortaya koyacağız. Ak Parti bayrağını Kapaklı Belediyesi’nden indirmeyeceğiz inşallah” dedi.

“KAPAKLI TÜRKİYE’DE MÜSTESNA ÇALIŞMALARDAN BİR TANESİNİ YAPTI”

Başkan Çetin’in konuşmasının ardından konuşmasını gerçekleştiren Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “Değerli başkanımızın gayretiyle, ilçe başkanımızın ve ekibinin saha hakimiyetiyle Kapaklı tercihinin ne kadar doğru bir tercih olduğunu hissedecek. Tekirdağ hamd olsun Türkiye’de müstesna çalışmalardan bir tanesini yaptı ve başardı. Ak Parti siyasi hareketi yalnızca neticeye bakmaz. İşin esası, sözümüzün doğruluğu, duruşumuzun milletin gönlünde ne kadar kabul edildiğidir. Kazanmak veya kaybetmek imtihan meselesidir. Millet bize o vazifeyi verirse ateşten gömlek giymiş gibi hissederiz. Aldığımız her vazifede o ruhla hareket ederiz. Siyasi hareketimizin merkezinde adalet ve ahlak arayışı var” dedi.

“DERDİMİZ ÖLDÜRMEK DEĞİL YAŞATMAK”

Konuşmasının devamında Barış Pınarı Harekatından bahseden Kandemir, “Askerlerimiz, genç kardeşlerimiz sınırın öteki tarafında canları pahasına biz burada huzurla kahvaltı yapabilelim diye mücadele veriyorlar. Bazı ülkeler bizim terörle olan mücadelemizi nasıl baltalarız onun telaşındalar. Buna rağmen çok güçlü bir liderle, büyük bir gayretle, milletçe bir mücadele veriyoruz. Böyle bir siyasi konjonktürde, bu kadar kesin bir liderlik ve cesaretle başka hiç kimse böyle bir kararı alamazdı. Biz millete aşık, vatanına, bayrağına, ezanına, toprağına aşık bir milletiz. Tam da içimizden böyle bir lider çıkardık. Çok kritik bir dönemde onun liderliğinde önce 15 Temmuz’da ülkemizi işgale gelenleri püskürttük. Şimdi hemen sınırımızda bir terör devlet kurma girişimini hamdolsun bertaraf edeceğiz. Liderimiz tüm dünyaya bir çağrı yaptı. Derdimiz öldürmek değil, yaşatmak. Böyle bir medeniyetin çocuklarıyız ama bize saldırıyorlar. Sınırdaki teşkilatlarımızla her gün konuşuyorum. Gözü dönmüş katil sürüsünü Allah’ın izniyle biz def ederiz. Bizim liderimizdeki cesaret, askerlerimizin Çanakkale ruhuyla bu millete kimse diz çöktüremeyecek. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Vatandaşlarımıza gidip gayemizin, mücadelemizin ne olduğunu iyi anlatmamız lazım. Sorumluluk almaz isek bu mücadeleyi eksik bırakmış oluruz. Recep Tayyip Erdoğan cesareti bizden aldığı ilhamla oluşan bir cesaret” ifadelerine yer verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski Dernek Başkanı İntihar Etti

Kapaklı Beşiktaşlılar Derneği Kurucu Başkanlığı yapan ve Kapaklı Beşiktaşlılar Derneğini kuran iki çocuk babası Selahattin Pekmez (50) Kazak gölü piknik alanında intihar...

Karşıdan Karşıya Geçmek İsterken Feci Şekilde Hayatını kaybetti

Kapaklı-Çerkezköy Kara yolu üzerinde bulunan Trakya İplik kavşağında Recep Çetin(36) yoğun trafikte karşıdan karşıya geçmek isterken N.Ç'nin kullandığı 59 DD 439 plakalı...

Gençlerin Hız Tutkusu Faciaya Neden Oluyordu

Kapaklı Bahçelievler Mahallesi ,Pınar Bulvarı üzerinde Kapaklı'dan Çerkezköy'e giden halk minibüsü hakimiyetini kaybederek önündeki otomobile çarptı.Çarpmanın etkisiyle yolcu minibüsünün içinde korku...

Kapaklı’da 3000 Pozitif Vaka 100 Üzeri Kayıp

Kapaklı'da korkunc tablo.Kasım ayı verileri Kapaklı'daki korkunc tabloyu acı gerceği ortaya koydu

SON YORUMLAR