Kapaklı Gündem

400 ÇOCUĞUN SÜNNETİ TAMAMLANDI

400 ÇOCUĞUN SÜNNETİ TAMAMLANDI
09 Temmuz 2019 - 14:18

Kapaklı Belediyesi tarafından yapılan sünnet işlemlerinde 400 çocuk sünnet edildi. Kapaklı Devlet Hastanesinde başlayan sünnet işlemleri yaklaşık 30 kişilik ekip ile 2 hafta içerisinde sünnet kesimleri tamamlandı.

Yaşları 5 ila 12 arasında değişen yaklaşık 400 çocuk erkekliğe ilk adımı attı. Hastanede oluşturulan yaklaşık 30 kişilik ekip sayesinde 2 hafta gibi kısa süre içerisinde sünnet kesimleri tamamlandı. Oluşturulan ekibe ise Genel Cerrahi Uzmanı Uzm. Dr. Halit Kocaosman önderlik etti. Kapaklı Belediye Başkan Vekili Özgür Cengiz, Başkan Yardımcısı Adem Sekmen, beraberindeki Belediye Sağlık İşleri personeli ile Kapaklı Devlet Hastanesini ziyaret Etti.

“HASTANE PERSONELİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Kapaklı Belediye Başkan Vekili Özgür Cengiz’i hastane Başhekimi Levent Alper ve personeli karşıladı. Cengiz, hastane personelinin göstermiş olduğu yoğun çalışmadan dolayı başhekim Alper’e teşekkür ederek, “Sizlere ve hastane personelinize çok teşekkür ediyorum. Kısa süre içerisinde oluşturduğunuz ekip ile çocuklarımızın sünnet işlemlerini son derece hijyenik ortamlarda gerçekleştirdiniz. Ayrıca kesim işlemlerini gerçekleştiren Genel Cerrahi Uzmanı Uzm. Dr. Halit Kocaosman’a da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi. Ziyaretin devamında ise hastane personeli ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.Kapaklı Devlet Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Levent Alper ise ziyaretten dolayı teşekkür etti.Ziyaretin sonunda çocukların sünnet kesimleri ile yakından ilgilenen sağlık personeline pasta keserek teşekkür edildi.