Kapaklı Gündem

“24 SAAT GÖREV BAŞINDAYIZ”

“24 SAAT GÖREV BAŞINDAYIZ”
448 views
11 Ocak 2020 - 15:54

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin 16.37 sularında oluşan 4.8 deprem sonrasında açıklamada bulundu.


Merkez üssü Marmara denizi olan Silivri açıklarında 16.2km derinliğinde 4.8 şiddetinde saat 16.37 de olan deprem sonrası Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin kendi sosyal medya hesabından ve belediye hesabından açıklamalarda bulundu.

Başkan Çetin “Halkımızın güvenliği için devlet kurumlarımızla birlikte tüm gelişmeleri hassasiyet ile takip ediyoruz.”dedi.Deprem ülkemizin bir gerçeği olduğunu bilerek hepimizin dikkatli olması gerektiğini ve deprem ile ilgili her an hazırlıklı bir anlayışa sahip olmamız gerektiğini ifade etti.


“TÜM HEMŞERİLERİME GEÇMİŞ OLSUN”
Yaşanan deprem sonrası açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin “Merkez üssü Marmara olan deprem için tüm hemşerilerime geçmiş olsun dileklerimiz iletirim Allah ülkemizi felaketlerden muhafaza eylesin ”dedi.


GEREKLİ OLAN TEDBİRLİ ALAMAYA DEVAM EDİYORUZ
Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin “Bölgemizde ve Kapaklı’da yaşana bilecek bir deprem sonrası oluşabilecek olumsuz durumlarla ilgili valiliğimiz,kaymakamlığımız,afat ve Kapaklı Belediyesi olarak deprem öncesi ya da sonrasında sürekli iletişim halindeyiz. İlçemizde yaşanabilecek olumsuz bir duruma karşı belediyemizin ve devlet kurumlarımız 24 saat her zamana olduğu gibi görevinin başındadır. Kapaklımız için devlet kurumlarımızla birlikte gerekli olan tedbirli alamaya devam ediyoruz.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.