Kapaklı Gündem

1 Mart Muhasebeciler Günü Törenle Kutlandı

1 Mart Muhasebeciler Günü Törenle Kutlandı
13 views
02 Mart 2024 - 11:57

Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Kapaklı Temsilciliği, 1 Mart Muhasebeciler Günü dolayısıyla Atatürk Anıtı’nda çelenk sunma töreni gerçekleştirdi. Törene katılan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, ilçemizin ve ülkemizin iktisadi gelişimine katkı sunan, ekonomi ve ticaretin düzenli ve sağlıklı işlemesi adına çalışan tüm muhasebeci ve mali müşavirlerin gününü kutladı.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik mesleğinin toplumun tüm kesimlerine tanıtılması, ülke ekonomisine ve iş dünyasına sunduğu değer ve faydaya ilişkin farkındalığın arttırılması amacıyla 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebe Haftası ve 1 Mart Muhasebeciler Günü Kapaklı’da törenle kutlandı.

ÇELENK SUNULDU

Törene Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı Vergi Dairesi Müdürü Serkan Kılıç, Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Kapaklı Temsilcisi Fatma Kurt, ilçede görev yapan muhasebeci ve mali müşavirler katıldı. Çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu.

BAŞKAN ÇETİN KONUŞMA YAPTI

Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Kapaklı Temsilcisi Fatma Kurt’un, Oda Başkanı Şerafettin Kurt’un mesajını okumasının ardından Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Çetin, “Mesleklerini büyük sorumluluk ve özveriyle yerine getirerek ilçemizin ve ülkemizin iktisadi gelişimine katkı sunan, ekonomi ve ticaretin düzenli ve sağlıklı işlemesi adına çalışan tüm muhasebeci ve mali müşavirleri Muhasebeciler Günü’nü ve 1-7 Mart Muhasebe Haftasını kutluyorum.” dedi.

Tören Kapaklı Vergi Dairesi Müdürü Serkan Kılıç’ın konuşmasının ardından hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.