Kapaklı Gündem

Optimed Hastanesi çalışanlarından anlamlı hediye

Optimed Hastanesi çalışanlarından anlamlı hediye
38 views
11 Mart 2022 - 7:52

Optimed Hastanesi, bünyesindeki sağlık çalışanlarına keyifli bir şekilde zaman yönetimi kavramını benimsetirken aynı zamanda başarılı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Kurulduğu günden bu yana ‘’kaliteli sağlık hizmeti’’ anlayışıyla hastalarını ağırlayan Optimed Hastanesi, engelli bireylerin ve ailelerinin zorlu yaşam koşullarına dikkat çekmek ve bu anlamda farkındalık oluşturmak amacıyla başarılı bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçirdi.

Sağlıklı birey ve sağlıklı toplum kavramına katkı sağlama bilinciyle hizmet veren Optimed Hastanesi, kendi bünyesinde gerçekleştirdiği iç toplantılara geç gelen hastane sağlık çalışanlarından, zaman yönetimini sağlayabilmek adına geç kalınan dakika başına belirli bir meblağ toplayarak gerçekleştirdiği bu keyifli rekabet sonucu toplanan rakamın tamamıyla tekerlekli sandalye alarak ihtiyaç sahibi engelli bir vatandaşımıza hediye etti.

Hasta Hizmetleri Müdürü Ezgi GÖNÜL ve Ayaktan Hasta Danışmanları Ekip Lideri Fulya KIRAY ile beraber, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Gülnur KOCAÇINAR rehberliğinde, ihtiyaç sahibi vatandaşımızla bir araya gelen ve tekerlekli sandalyeyi takdim eden Optimed Hastanesi Medikal Direktörü/Başhekimi Dr. Çetin ÜÇEÇAM; ‘’Biz Optimed ailesi olarak insanı ve insan sağlığını her zaman merkezimizde tutarak yolumuza devam ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Çalışanlarımızla gönüllü olarak gerçekleştirdiğimiz bu oluşum ile en doğru kişiye tekerlekli sandalyeyi ulaştırmamızı sağlayan başta Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Gülnur KOCAÇINAR olmak üzere tüm dernek üyelerine teşekkür ederiz. Yardımlaşmak zengin kültürümüzün bir parçası, biz de bunun farkında olan bir kurum olarak bu yöndeki faaliyetlerimize keyifle devam edeceğiz. Dileriz ki bu davranışımız diğer kurumlara da örnek olur ve biz çok daha fazla ihtiyaç sahibi insana dokunabiliriz.’’Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.