Kapaklı Gündem

KAPALI OTOPARK’TA YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

KAPALI OTOPARK’TA YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
59 views
15 Ağustos 2020 - 9:49

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden yeniden Çerkezköy Belediyesi’ne devredilen Kapalı Otopark’taki bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını inceledi.

   Kapalı Otopark’ta bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yeniden devrini aldığımız Kapalı Otoparkımızı daha modern ve konforlu hale getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

DAHA KULLANIŞLI BİR HALE GETİRİLİYOR

   Kapalı Otopark’ta bulunan mevcut yağmur suyu ızgaralarının yenilendiğini, temizliklerinin yanı sıra ilave yağmur suyu ızgaralarının da yapıldığını sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Mevcut zeminin de bakım ve onarımı yapılarak daha kullanışlı hale getirilecek. Ani su baskınlarını önlemek amacıyla da ilave su yalıtımı ve drenaj çalışmaları gerçekleştirildi. Kapalı Otoparkımızın dilatasyon hatları da yenilenerek bakım ve onarımı yapılıyor” diye konuştu.

   Kapalı Otopark’ın giriş rampasının korkuluk kısmına da istinat duvarı yapıldığını kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bakım,  onarım ve yenileme çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte 80 araç kapasiteli otoparkımız yeniden hemşehrilerimize hizmet vermeye başlayacak” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.