Kapaklı Gündem Gazetesi – Kapaklı Son Dakika Haber

3. Damızlık İnek Yarışması düzenlenecek

3. Damızlık İnek Yarışması düzenlenecek
66 views
22 Ağustos 2019 - 11:14

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesinde tekrar düzenlenecek olan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ergin Durgun tarafından 5 Eylül’de “Damızlık İnek Yarışmasının yapılacağını açıklandı.

Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ergin Durgun yaptığı açıklamada, üyeleri arasında büyük ilgi gören yarışmayı geleneksel hale getirdiklerini söyledi. Gelenek haline gelen damızlık inek yarışması için kayıtlar başladı. Yarışmanın 5 Eylül Perşembe günü Karaevli Tarım ve Teknoloji Fuarı’nda düzenleyeceğini belirten Durgun, “3. Damızlık inek yarışmasının ilimizde kaliteli damızlık özelliğe sahip sığır yetiştiriciliği yapan üyelerimizi ödüllendirmek ve teşvik etmek, damızlık inek ve düveleri bölgemiz ve ülke genelinde tanıtmak için düzenliyoruz.” dedi.

Ergin Durgun, yarışmaya katılmak isteyenlerinin 30 Ağustos’a kadar başvuruda bulunabileceğini belirtti.

ÖDÜLLER
Yarışma birincisi ineğin sahibi 13-17 Kasım 2019 tarihinde Almanya’da düzenlenen Agritechnica Fuarına ve Çiftlik Gezisine tüm masrafları DLG Fuarcılık tarafından karşılanarak gitme hakkı kazanacaktır.
Dereceye giren diğer ineklerin sahiplerine de sürpriz hediyeler verilecektir.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

error: Content is protected !!