Kapaklı Gündem Gazetesi – Kapaklı Son Dakika Haber

Koç’tan olay Açıklama,”Kapaklı CHP Listesinde Atatürk’e Dil Uzatanlar VAR”

630 views
21 Şubat 2019 - 13:45
Koç’tan olay Açıklama,”Kapaklı CHP Listesinde Atatürk’e Dil Uzatanlar VAR”

Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Değer Koç listelerin açıklanmasının ardından kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama olay yarattı.Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Değer Koç’un,”er türlü mücadelenin karşısında bayrak sallayanları ve hatta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüze dil uzatanları bugün onun kurmuş olduğu partinin Kapaklı ilçesinde meclis listesinde görmekten utanç duyuyorum sözleri olay oldu.

Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Değer Koç listelerin açıklanmasının ardından kendi sosyal medya hesabından şok edici açıklamlarda bulundu.Kapaklı kamuoyunda ve Kapaklı CHP’de listeleri açıklandığından bu yanan konuşulan sözler daha çok konuşulacağa benziyor

İşte O sözler:

Bugüne kadar vermiş olduğumuz her türlü mücadelenin karşısında bayrak sallayanları ve hatta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüze dil uzatanları bugün onun kurmuş olduğu partinin Kapaklı ilçesinde meclis listesinde görmekten utanç duyuyorum.

Neyse ki oyumu Saray ilçesinde Özgen Erkiş için kullanacağımdan ve bu listeye ve listenin adayı olan İrfan Mandali’ya oy kullanmayacağımdan dolayı gönlüm çok rahat.Mevzu bahis belediyelerde iş olunca; herkes gerçek Cumhuriyet Halk Partili. Atatürk’ün Bursa Nutkunda tanımladığı gençlik kendi imkanları içinde ülkesine, milletine ve kendine sahip çıkamıyor, kendini geliştirip imkan yaratamıyor ve tüm umutlarını bir belediye başkanının ağzından çıkacak iki kelimeye bırakıyorsa, zaten Cumhuriyet Halk Partisi’nin ideolojisini benimsememiş demektir. Ne zaman ki Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü anlarsanız işte o zaman gerçek Cumhuriyet Halk Partili olacaksınız

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P