Kapaklı Gündem Gazetesi – Kapaklı Son Dakika Haber

Karakoç’tan Çok Sert Gönderme,”Belediye Binasına Rüşvet alan da veren de melundur’” tabelasını takacağız

Karakoç’tan Çok Sert Gönderme,”Belediye Binasına Rüşvet alan da veren de melundur’” tabelasını takacağız
302 views
03 Mart 2019 - 0:07

Saadet Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltı programında Saadet Partisi Kapaklı Belediye başkan adayı ve meclis üyeleri tanıtıldı. Pazar günü saat 10:30’da Anadolu Sofrası’nda düzenlenen kahvaltı programına basın mensupları ile partililer katıldı. Tarihi bir ana tanıklık ettiklerini belirten Saadet Partisi Kapaklı Belediye Başkan Adayı Hasan Karakoç, yarım asırlık yürüyüşün son temsilcisi Saadet Partisi’nin tertemiz mazisi, tertemiz kadrosu ile tüm vatan sathında olduğu gibi Tekirdağ Büyükşehir, ilçeler ve Kapaklı’da da halkın karşısına çıkmaya hazır olduklarını kaydetti.

Kahvaltıda ilk olarak uzun yıllar parti içerisinde yer alan Müslim Ayık, Saadet Partisi Kapaklı Belediye Başkan Adayı Hasan Karakoç’a ve Meclis Üyesi Ramazan Göksu’ya ‘Cepsiz Ceket’ giydirdi. Kısa bir konuşma gerçekleştiren Ayık, ”Başkanlara giydirdiğimiz bu cepsiz ceket; yoldaşa yandaşa yan cebe değil, vatandaşa hizmet etsin diye giydirildi. Saklayacak bir şeyimiz yok demektir. Emanet edilecek makam ve imkanı ranta değil vatandaşa hizmete aktaracak demektir. Halkını karşına ceketini ilikleyip, Hakkın karşısına çıkar gibi hesap verebilecek demektir” ifadelerini kullandı.

KAPAKLI’DA DA HALKIN KARŞISINA ÇIKMAYA HAZIRIZ

Kahvaltıda bir diğer konuşmayı Saadet Partisi Kapaklı Belediye Başkan Adayı Hasan Karakoç yaptı. Karakoç yaptığı konuşmada, tarihi bir ana tanıklık ettiklerini ifade ederek, yarım asırlık yürüyüşün son temsilcisi Saadet Partisi’nin tertemiz mazisi, tertemiz kadrosu ile tüm vatan sathında olduğu gibi Tekirdağ Büyükşehir, ilçeler ve Kapaklı’da da halkın karşısına çıkmaya hazır olduklarını kaydetti.

SAADET PARTİSİ, MAZİSİ TEMİZ KADROLARLA YOLA ÇIKTI

Saadet Partisi’nin kadrosunun başta Kapaklı olmak üzere, Tekirdağ ve Türkiye’nin güvencesi, sigortası, teminatı olduğunu ifade eden Karakoç,  Saadet Partisi’nin mazisi temiz kadrolarla yola çıktığını ileri sürdü.Bugüne kadar çizgilerinden, duruşlarından en ufak bir taviz vermediklerini   dile getiren Karakoç, “Yolumuzdan dönmedik. Rüzgâra, konjonktüre, makama, mevkiye göre yön değiştirmedik. İstikrar görmek isteyen bu kadroya baksın; çünkü bu kadroda yolundan dönmeyenler var. Bu kadroda şartlar ne olursa olsun sözünden vazgeçmeyenler var. Bu kadroda hakkı gördüğünde ona sahip çıkanlar, hakka teslim olanlar var. Bu kadroda, bütün haksızlıklara, bütün imkânsızlıklara, bütün engellere rağmen duruşundan taviz vermeyenler var. Bu kadroda hiçbir makam, hiçbir menfaat beklemeden tavizsiz bir gayretle çalışan inanmış kadrolar var” şeklinde konuştu.

2019 YILI YAŞANABİLİR BİR KAPAKLI OLACAK

Elli yıl önceki aşk, azim ve kararlılıkla tekrar besmele çektik “Kollarımızı sıvıyor ve işe koyuluyoruz diyerek sözlerine devam eden Karakoç, Kapaklı için büyük hedefleri olduğunu belirtti. Bugün Türkiye’nin kalbinin de gözünün de Trakya’da, Kapaklı’da olduğunu ifade eden Karakoç,Rantı değil insanı esas alan dürüst belediyecilik anlayışını Kapaklımıza hâkim kılacak kadroları milletimizle buluşturuyoruz. Hayırlı olsun. Nasıl ki, 1969 yılı maddi ve manevi kalkınmamızın, yerli ve milli duruşun başlangıç yılı olduysa 2019 yılı yaşanabilir bir Kapaklı, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya’nın adımı olacak inşallah” ifadelerine yer verdi.

“STRES ŞEHRİ DEĞİL, HUZUR ŞEHRİ İNŞA EDECEĞİZ”

Karakoç, liyakata dayalı bir yerel yönetim anlayışı güdeceklerini ifade ederek, ”Huzurlarınıza dürüst belediyecilik anlayışıyla çıktık. Allah’ın izniyle ilk iş olarak, belediye binamıza ‘Rüşvet alan da veren de melundur’ tabelasını takacağız. Tüyü bitmemiş yetimin hakkına sahip çıkacağız. Yolsuzluğun, usulsüzlüğün kökünü kazıyacağız. Yandaş belediyeciliğinden vatandaş belediyeciliğine geçeceğiz. İsraf etmeyeceğiz, ettirmeyeceğiz. Çalmayacağız, çaldırmayacağız. Çalıyorlar ama çalışıyorlar anlayışını yıkıp, çalmadan nasıl çalışılacağını göstereceğiz. Yerel sanayileşmeye öncülük edeceğiz. Rantsal dönüşüm değil, gerçek kentsel dönüşümü gerçekleştireceğiz. Stres şehri değil, huzur şehri inşa edeceğiz. Bizim bu söylediklerimizi kuru birer seçim vaadi zannedenler geçmişimize bir baksınlar. Milli Görüş, yerel yönetimlerde birçok kere belediyeleri devraldı. Bu belediyelerde insanımıza parmak ısırtan icraatlarda bulunduk. Biz milletin, değil parasını, o paranın tozunu bile üzerine kondurmayan, harama tenezzül etmeyen bir zihniyete mensubuyuz. Yerel yönetimlerimizin, Kapaklımızın yeni bir değişime, yeni bir dönüşüme ihtiyacı vardır. 31 Mart seçimleri bunun için tarihi bir fırsattır. Yılmak yok, bıkmak yok, yorulmak yok. Gelecekten ümidi kesip yılgınlığa düşmek yok” dedi.

“KAPAKLIMIZDA KARDEŞLİK DESTANI YAZACAĞIZ”

31 Mart’a kadar mahalle mahalle, sokak sokak, cadde cadde, ev ev dolaşacaklarını ifade eden Karakoç, “Sokaktan caddeye, Twitter’dan YouTube’a, gazeteden televizyona her yerde olacağız. Her sahada en aktif çalışmayı yapacağız. Her kapıya gideceğiz, her eli tutacağız, her yüreğe dokunacağız. Hiçbir ayrım gözetmeksizin Kapaklımızda yaşayan 81 il ve balkanlardan 116 bin 882 kardeşimizi kucaklayacağız. Trakya’nın yıldızı Kapaklımızda kardeşlik destanı yazacağız. İnşallah 1 Nisan sabahı yeni bir güne, yeni bir döneme, Yeni bir Kapaklı’ya, yeni bir Tekirdağ’a,yeni bir Türkiye’ye uyanacağız. Allah şimdiden mübarek etsin. Gardiyan değil, garson belediyecilik anlayışıyla” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P