Kapaklı Gündem Gazetesi – Kapaklı Son Dakika Haber

Çetin,”Söz Verdiğimiz Projeleride Mandalı’nın Söz Verip Yapamadığı 41 Projeyide Biz Yaparız”

765 views
16 Mart 2019 - 20:15
Çetin,”Söz Verdiğimiz Projeleride Mandalı’nın Söz Verip Yapamadığı 41 Projeyide Biz Yaparız”

Cumhur İttifakı AK Parti Kapaklı Belediye Başkan adayı Mustafa Çetin, Kapaklı Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Mustafa Çetin Kapaklı Atıcı Spor Salonunda hınça hınç bir kalabalığa seslendi.Atıcı spor kompleksının Mustafa Cetin gönüllelerinin doldurduğu gece büyük bir gövde gösterisine dönüştü.CHP Belediye Başkan Adayı İrfan Mandalı’nın 2014 yılında söz verip yağamadığı projeler için Çetin,”Kimse merak etmesin biz onun anlatmaya korktuğu yapamadığı 41 projeyide kendi projelerimizide yapacağız dedi

Cumhur İttifakı Ak Parti Kapaklı Belediye Başkan adayı Mustafa Çetin saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çetin, İsmet Paşa Mahallesinde bulunan Atıcı Spor Kompleksinde düzenlenen programda mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Programa Cumhur İttifakı AK Parti Kapaklı Belediye Başkan adayı Mustafa Çetin, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel, MHP İlçe Başkanvekili Ferhat Doğan, çok sayıda siyasi ve mahalle sakinleri katıldı.

“BEKA İÇİN MİLLİ KARAR, CUMHUR İÇİN İSTİKRAR”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda ilk konuşmayı MHP İlçe Başkanvekili Ferhat Doğan yaptı. Doğan konuşmasında, “15 Temmuz 2016 hain darbe girişimi sonrasında Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan ve liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi mutabakatla Cumhur İttifakını kurmuşlardır. Aslında bu ittifak Cumhurbaşkanımız ve liderimizle değil, bu ittifak milletimizle 15 Temmuz hain darbe gecesi sokaklarda kurulmuştur. 8 Mart Emekçi Kadınlar Gününde Taksim’de bir grup ezanı ıslıklama gafletine düşmüşlerdir. Ezanı ıslıklamak küfrü alkışlamaktır. Atatürk’ün Chp’sinin PKK’lılarla bir araya geldiğini görmek bu partinin geçmişi açısından utanç kaynağı, rezalet yumağı, yüz kızartıcısıdır. Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş ‘Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk’ün çizgisinden ayrılmasaydı ben Milliyetçi Hareket Partisi’ni kurmazdım.’ diyor. CHP Atatürk’ün çizgisinden sapmıştır. Baştakiler gaflete ve delalette düşmüştür. İnanıyoruz ki Kapaklı’da Mustafa Çetin başkanımız gerek misyonu gerek vizyonuyla Kapaklımızı güzelleştirecek ve şaha kaldıracaktır. 31 Mart’ta mührü vurun ki uzun bir süre kendilerine gelemesinler. Beka için milli karar, cumhur için istikrar.” ifadelerini kullandı.

“İSMET PAŞA SAKİNLERİ BİRİLERİNE DERS VERECEK”

Ardından konuşan AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel ise, “Bu akşam bu kalabalık bize gösterdi ki artık İsmet Paşa sakinleri olaya ideolojik bakmayıp birilerine ders verecek. Mevcut belediye başkanımız seçimleri kaybedeceğini anlayacağından olmuş olmalı ki Milliyetçi ve AK Partili dostlarımızın oylarına gözünü dikti. Onu da suç işleyerek yapıyor. Türk bayrağıyla bizi kandıracağını sanıyor. Biz 31 Mart’ta milliyetçi nasıl olacağını öğreteceğiz. Sıkışınca da ben Atatürk milliyetçisiyim diyor. Ona Atatürk milliyetçiliğinin nasıl olacağını da inşallah Mustafa Çetin öğretecek.” dedi.

“HEP BİRLİKTE 31 MART’TA TARİH YAZACAĞIZ”

Kapaklı’da çok güçlü olduklarını ifade eden Üçel, “Biz Kapaklı’da AK Parti olarak çok güçlüyüz. Liderlerimiz birer karar aldı ve Cumhur İttifakı yaptı. 15 Temmuz hain darbe girişiminde kolumuza giren Milliyetçi ve ülkücü kardeşlerimiz bu yerel seçimlerde beka meselesidir deyip yine kolumuzdalar, hedefe doğru bizi götürüyorlar. Allah kendilerinden razı olsun. Yine en büyük gücümüz 25 yıllık siyasi tecrübesiyle Mustafa Çetin. İnşallah kendisi Kapaklı’da tarih yazacaktır. Bir gücümüzde 41 projede sıfır çeken mevcut belediye başkanı. O da bizim için çok büyük bir güç. 41 projeyi çok bulmuş olmalı ki şimdi sayısını 25’e düşürdü. Şaka gibi bir belediye başkanımız var. Yaklaşık bir hafta önce yine burada bir program yaptı. Su parası çok pahalı ben biliyorum, diyor. Ancak bu vergilerin yüzünden oluyor diyor. Yaşlandıkça Genel Başkanı Bay Kemal’e benzemeye başladı. Yalanlar atmaya başladı. Vergi birim fiyat üzerinden çıkar. İnşallah su fiyatlarını da yüzde elli Mustafa Başkanım indirecektir. Sonra devam ediyor, iyi bir şey yaptığını zannediyor. Diyor ki, sularımızda sık sık kesiliyor fakat aktığında siz çamurlu aktığını zannediyorsunuz, o çamur değil diyor. Borularda kalan oksit akıyor diyor. Onun da çözümünü şöyle getiriyor, yarım saat musluğu açık bırakın o düzelecek diyor. Hem su çok pahalı hem de yarım saat suyu açık bırakacağız. Hepsini Mustafa Çetin başkanımız halledecek Allah’ın izniyle. En büyük gücümüz işte burada gördüğümüz asil millet. Hep birlikte 31 Mart’ta tarih yazacağız.” ifadeleriyle konuşmasını tamamladı.

Konuşmaların ardından Cumhur İttifakı AK Parti Kapaklı Belediye Başkan adayı Mustafa Çetin’in meclis listesinde yer alan İsmet Paşa Mahallesi sakinlerinden Ruhi Özden, Şakir Sezgin, Adem Sekmen, Selvi Acet, Feyzullah Yorulmaz, Sefer Demir, Yunus Dündar, Mustafa Sandıkçı sahneye davet edildi ve tanıtıldı.

“KAPAKLI’DA O SENE BU SENE”

Cumhur İttifakı AK Parti Kapaklı Belediye Başkan adayı Mustafa Çetin’in konuşmalarıyla program devam etti. “İnşallah 31 Mart akşamı seçim zaferimizi şarkıyla halay çekerek hep beraber kutlayacağız.” cümlesiyle konuşmasına başlayan Çetin, “Seçimlere adım adım yaklaşıyoruz. Allah’ın izni sizlerin desteğiyle Kapaklı’da değişim başlayacak. 1 Nisan itibariyle de gelişimi başlatacağız. Kapaklı’nın dertleriyle, vatandaşın sorunlarıyla ilgilenerek bugünlere geldik. 2014 yılı yerel seçimlerinde büyükşehir ve Kapaklı belediyesi meclis üyesi olarak görev yaptım. 25 yıllık birikimimizi, eğitimimizi, yöneticilik vizyonumuzla beraber bu sene Kapaklı’da o sene bu sene dedik. Allah’ın izni, sizlerin desteğiyle hep beraber hizmet nasıl oluyormuş gösterelim istiyoruz.” dedi.

“BEYAZ GÖMLEĞİM KADAR AK BİR SİYASET YAPTIM”

25 yıldır meydanlarda mücadele verdiğini ifade eden Çetin, “Bugüne kadar hakkımızda bir tane şaibe yoktur. Beyaz gömleğim kadar ak bir siyaset yaptım. Hiçbir olumsuz olayın içinde adımız geçmedi. Çok şükür babam bize helal kazanmayı, doğru olmayı, vatanı sevmeyi, adam satmamayı öğretti. Allah kendisinden razı olsun. İşçi çocuğu olarak dönem dönem okul hayatımızda hem çalıştık, hem eğitimimizi aldık. Kendisi beni Almanya’ya gönderdi. Eğitimimizi aldık, burada önemli kurumlarda görevler yaptık. Biz yöneticilik anlayışımızın adalet terazisini çok iyi ayarladık. Hamdolsun bunu da aileden aldığımız terbiyeyle sağladık.” dedi. Çetin, konuşması sırasında duygulanan babası Ahmet Çetin’i sahneye davet ederek ellerinden öptü.

“15 YILDIR BU TOPLUMUN HAKKINI ÇALIP BULGARİSTAN’A GÖTÜRDÜ”

Kapaklı Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP adayı İrfan Mandalı’yı eleştirerek konuşmalarına devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Kapaklı Belediye Başkan adayı Mustafa Çetin, “15 yıldır bir şey yaptığını anlatamadığı için maalesef kimyası bozulmuş, ne dediğini bilmiyor. Üzülüyorum. Bize yakışıksız iftiralar atıyor. Bir Alman firmasında uzun yıllar görev yaptım. Alman firmaları virgülden sonra üç hanenin hesabını yaparlar ve bize hesabını sorarlar. Hamdolsun bu güne kadar hiç hesap hatamız olmadı. Firma Bulgaristan’a taşınma kararı aldı, bize de görev verdi. O görevi 3 yıl boyunca Bulgaristan’da yaptım. Ardından ülkemize geldim. Onlar bize çok ciddi imkanlar tanıdılar ama biz vatanımız, bayrağımızı seviyoruz, bu vesileyle geri döndük. Kendisi 15 yıldır bu toplumun hakkını çalıp Bulgaristan’a götürdü. Bulgaristan’da neyi var neyi yok hepsini biliyoruz. Günü geldiğinde bu devlet büyük onun peşini bırakmaz. Ama önce sıra sizde. 31 Mart’ta ona bir ders vereceksiniz.” dedi.

“BU OYUNLARI, YALANLARI ÇOK SEVERLER”

Eleştirilerini sürdüren Çetin, “Kendisi 15 yıldır yüzlerce vaat verdi. Bir sürü yalanlar anlattı. Samimi söylüyorum bu mekanın sahibi Ali Atıcı kadar Kapaklı’ya hizmet etmedi. Burası tüm Trakya’ya hizmet ediyor. Ekonomiyi canlandırıyor. Allah Ali Atıcı’dan razı olsun. 20 yıldır İsmet Paşa’da ikamet eden birisi olarak son günlerde işçi duraklarında ‘Mustafa Çetin Kapaklı’da değil, Çorlu’da ikamet ediyor.’ diyorlarmış. Bu oyunları, yalanları çok severler.” dedi.

EŞİNİ SAHNEYE DAVET ETTİ

Konuşmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Kapaklı Belediye Başkan adayı Mustafa Çetin, “Eşim evlendikten sonra üniversite okudu. Kızımız üç yaşındaydı. KPSS’ye girdi. Ataması Van, Başkale’nin bir köyüne, İran sınırına çıktı. Önce üzüldü ama dedik ki orada da Türk bayrağı var gidecek. Bu vatan evlatlarının fidanlarını yetiştirecek dedik. Kendisi oraya gitti bir buçuk yıl orada görev yaptı. Ben kızıma hem annelik hem babalık yaptım. Kendisi 10 senedir ilçemizde öğretmenlik yapıyor. Allah ondan razı olsun. Siyaset bu ülkede zor. Eşe dosta tavsiye edilmez ama namerde de bırakılmaz. Biz de bırakmadık. Kendisi sürekli destek oldu. Zaman zaman aile ziyaretlerimiz oldu. Vatandaşların çaresizliğini görünce ‘Mustafa sen durma, bu işe devam et ne gerekiyorsa yap Kapaklı’yı bu düzenden kurtar dedi.” diyerek eşi Ayten Çetin’i sahneye davet etti.

“KAPAKLI’DA BEMBEYAZ BİR SAYFA AÇACAĞIZ”

Kapaklı Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP adayı İrfan Mandalı’ya yönelik eleştirilerini sürdüren Çetin, “15 yıldır proje anlatamayan, yaptıklarını ifade edemeyen, mikrofonla konuşmayı öğrenemeyen bir belediye başkanımız var. İsmet Paşa’da bir tane park yaptı. Yapılanlara saygı duyuyoruz, alkışlıyoruz. Ancak o parkı da işletemiyorlar. Gece ailecek gidilemiyor. Yapılana eyvallah diyoruz, onu da nasıl yapıldığını biliyoruz. Kapaklı’da halkın bu şekilde kandırılmasını, temsilde hak etmeyen bir belediye başkanını istemiyoruz. Biz Kapaklı’da bembeyaz bir sayfa açacağız. Her kesimle hemhal olacağız. Her partili kardeşimizi yanımızda görmek istiyoruz. 15 yıl boyunca proje anlatamayan, şunu bunu yaptım diyemeyen ve heyecanını yitirmiş olan belediye başkanına tekrar sesleniyorum. Gel seni beş yıllık tatile gönderelim. Git tatilini yap. İstersen torunlarınla oyna ama artık lütfen Kapaklı’nın kaderiyle oynama.” dedi.

“KAPAKLI’NIN KADERİNİ İSMET PAŞA İLE DEĞİŞTİRELİM”

Kapaklı’nın kaderini İsmet Paşa Mahallesi ile değiştirmeye başlayacaklarını ifade eden Çetin, “14 Mahalle ile alakalı bizim teşkilatımızın mahalle başkanları ve yönetimleri var. Bizler onlardan mahalleleriyle ilgili raporları aldık. Muhtarlarımızla görüşüp kendilerini dinledik. Bu sorunlar ile ilgili göreve geldikten sonra, halk ile birlikte periyodik olarak çözeceğiz. Bir sorunu çözdüğümüzde başka sorunların da analizlerini yaparak çözüme kavuşturacağız. Burada 8 tane İsmet Paşalı kardeşimiz var. Neredeyse her siteden biri var. Bu da buraya ne kadar önem verdiğimizi gösterir. Bu dönem buraya önemli bir görev düşüyor. İsmet Paşa Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımız Kapaklı’nın ayrıcalıklı vatandaşlarıdır. Eğer Kapaklı’nın diğer mahallelerine giderseniz oralarda içler acısı bir durum var. Burada en azından devlet, emlak konutları döneminde yapıldı. Altyapı sorunu yok. Çocuklarımız için parklar var. Otopark sorunumuz yok. Hamdolsun devletimiz yapmış. Diğer mahallelerde yaşayanlar için sizler de sorumluluk alın. Diğer taraftaki vatandaşımızın yaşam şartları kötü onlar için elinizi taşın altına koyun. Kapaklı’nın kaderini İsmet Paşa ile değiştirelim istiyorum.” dedi.

“HAVA KİRLİLİĞİ PROBLEMİNİ ÇÖZECEĞİZ”

İlçenin önemli sorunlarından olan hava kirliği konusundaki sorunların çözüleceğini belirten Çetin, “Kendisi Atatürk’ten dem vuruyor. Ama Atatürk’ün a’sını bilmiyor. Sosyal demokratlığın s’sinden haberi yok. İsmet Paşa’nın ana sorunlarından bazıları, aydınlatma, içme suyu, hava kirliliği ve ulaşım sıkıntısı var. Bildiğiniz gibi İsmet Paşa daha önceden Çerkezköy’e bağlıydı. Enver Özel abimizin döneminde Kapaklı’ya dahil edildi. İsmet Paşa Kapaklı’ya vizyon katıyor. Hava kirliliği ile ilgili, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleriyle koordineli çalışarak, buradaki sanayi kuruluşlarının baca kontrolünü sürekli yaptıracağız. Bu binalar doğalgaz gelmeden yapıldığı için, birçok binamız katı yakıtla ısınıyor. Biz belediye başkanı olduğumuzda bu katı yakıt yakan binaların yönetimleri ile bir araya gelerek öncülük edeceğiz, onlara doğalgaza geçmeleri konusunda yardımcı olacağız ve hava kirliliğini önleyeceğiz. Temiz hava için belediye öncülüğünde çalışmalarımızı hayata geçireceğiz.” diye konuştu.

“HAYVANLARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Sokak hayvanları ile ilgili projeleri belediyeyi kazandıkları anda başlatacağını ifade eden Çetin, “Bir diğer konu ise sokak hayvanları. İsmet Paşa’nın dere yataklarında ve sokaklarında çok fazla başıboş hayvanlar var. Kapaklımızda birçok hayvan severimiz var. Bu arkadaşlar geldiler beni buldular, defalarca bu hayvanların sağlıklı bir ortamda muhafaza edilebilmeleri için belediye başkanı ile görüştüklerini, hem bakımlarının hem de kısırlaştırma hizmetinin yapılmasını talep ettikleri halde, maalesef Kapaklı’daki bu hayvanlarımız oradan oraya taşınıyor. Göreve geldiğimizde ilk yapacağımız projelerin başında onların yaşam kalitesini iyileştirmek için hayvanlarımız ile ilgili projelerimizi hayata geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

“KİRLİ SU SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ”

Vatandaşların en büyük sorunlarından olan kirli su sorunu ile ilgili 4 adımlık bir çalışma ile suyu temizleyeceklerini ifade eden Çetin, “İsmet Paşa Mahallesi’nde içme sularının sık sık kirli ve kumlu olduğu yönünde şikayetler alıyoruz. Ben de bir İsmet Paşa Mahalle sakini olarak bu sıkıntıyı evimde yaşıyorum. Mühendis arkadaşlarımıza yaptırdığımız araştırmalar neticesinde suyun kirliliğinin sebeplerinden birkaç tanesini tespit ettik. Bunlardan bazıları, kuyulardan çıkan suyun su depolarına herhangi bir filtreleme olmadan aktarılması, kuyularda zaman zaman göçmeler olduğu bu göçmeler sonucunda suyun kumlandığı, bir diğer sebep ise su depolarında yalnızca klorlama yapıldığı, ön arıtmasız suyun şebeke suyuna verilmesi, şebekedeki bazı boruların asbest olması gibi birçok neden bulunuyor. Bunu da çözmek için 4 maddelik bir çalışma uygulayacağız, önce su filtreleme sistemleri kuracağız, ön arıtma yapacağız, boruları değiştireceğiz, binalardaki depo temizliği için, belediye bünyesinde depo temizlik personeli istihdam edeceğiz. Böylece çeşmenizi açtıktan sonra yarım saat temiz su gelmesini beklemeyeceksiniz.” dedi.

“IŞIL IŞIL BİR KAPAKLI HAYAL EDİYORUZ”

Kapaklı’nın çoğu sokağındaki aydınlatmaların yetersiz olduğuna değinen Çetin, “Sokak aydınlatmaları ile ilgili problemlerimiz var. Bizler ışıl ışıl bir Kapaklı hayal ediyoruz. 5 yıl sonra Kapaklı’da karanlık sokağımız kalmayacak. İnşallah Büyükşehir’i de kazanacağız ve ulaşım sorununu da ortadan kaldıracağız. Çok yakın bir zamanda da Kapaklı Devlet Hastanesinin temeli de atılacak. Özellikle İsmet Paşa Mahallesi’nden Kapaklı’ya gelirken ulaşım sorunları çekiliyor. Organize istikametine giderken bulunan viyadüğün, Bahçelievler Mahallemize girişi ile ilgili bir proje hazırlıyoruz. Yıldızkent kavşağı ile ilgili projemiz hazır. Bir viyadük ile Saray güzergahına gidiş verilecek ve sorunlar çözülecek.” diye konuştu.

BAZI PROJELERİNİ ANLATTI

Cumhur İttifakı AK Parti Kapaklı Belediye Başkan adayı Mustafa Çetin konuşmasının ardından bazı projelerini de kamuoyu ile paylaştı. Kazak Gölü ve İkizgöller Tabiat Parkı projesi ile ilgili, “Biz o alanı bambaşka bir ortama dönüştüreceğiz. Öyle bir proje yapacağız ki tüm Trakya’ya buraya gelecek.” diyen Çetin, Akıllı Şehir Uygulaması projesi ile belediye hizmetlerini hızlandıracaklarını ve sorunlara anında müdahale edeceklerini belirtti. Genç nüfusa sahip çıkacaklarını ifade eden Çetin, ilçeye şehir kütüphanesi kazandıracaklarını ifade etti.

“BİR ÜNİVERSİTENİN KAPAKLI’YA GELMESİ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop’un Trakya için bir anahtar olduğunu vurgulayan Çetin, “Geçtiğimiz gün kendisine Kapaklı’ya pozitif ayrımcılık istediğimizi ve Kapaklı’ya üniversite istediğimizi ifade ettik. Üniversite bir şehre ekonomik ve kültürel değer katar. Eskişehir’i Eskişehir yapan oradaki üniversitelerdir. Bir üniversitenin Kapaklı’ya gelmesi için var gücümüzle çalışacağız. Size söz veriyorum.” dedi.

“KAPALI PAZAR YERİNİ KAZANDIRACAĞIZ”

Seracılık projesi ile Kapaklı’da hem istihdamı sağlayacaklarını, hem de ekonomiye değer katacaklarını belirten Çetin, “Seralarımızda yetiştireceğimiz çiçek, sebze ve meyveleri hem Kapaklı’yı güzelleştirmek için, hem de İstanbul pazarına ürün satmak için kullanacağız.” dedi. Kapaklı’da 15 yıldır yapılmayan Kapalı Pazar Yerini kendilerinin yapacaklarını belirten Çetin, “Kapalı Pazar Yerini ablalarıma, bacılarıma kazandıracağız inşallah. Çerkezköy’de beş yılda bir şeyler yapıldı. Kapalı Pazar yapıldı. Bizimkisi 15 yılda daha hiçbir şey yok. Yalan bol, palavra bol, vaat bol.” dedi. Yerinde Katı Atık Ayrıştırma projesini İsmetpaşa Mahallesinde başlatacaklarını belirten Çetin, “İsmet Paşa’da site yöneticileri ile beraber model olarak uygulayacağız. Bu projeyle beraber elde edilecek geliri kart yapacağız. O kartla da vatandaşlarımız belediyenin bazı uygulamalarından ücretsiz olarak faydalanabilecek.” dedi.

TRAKYA’NIN EN BÜYÜK MİLLET BAHÇESİ KAPAKLI’YA YAPILACAK

İsmet Paşa ile Bahçelievler Mahalleleri arasında ve ilçenin bazı noktalarına çok amaçlı üst geçitler yapacaklarını da belirten Çetin, Bahçelievler Mahallesi ile futbol sahası arasında kalan 70 dönümlük arazi üzerine Trakya’nın en büyük millet bahçesini yapacaklarını belirtti. Kapaklı’nın adını tüm Trakya’da ve İstanbul’da duyurma hayali olduğunu belirten Çetin, Kapaklı Fuar Merkezi’ni yapacaklarını da ifade etti.

HAYALİNİ AÇIKLADI

Bir hayali olduğunu söyleyen Çetin, “Bir hayalim var. Sizlere taahhüt olarak vermiyorum. Ama eğer Avrupa fonlarından, devletin değişik kaynaklarından kaynak alabilirsek bu hayalimizi de gerçekleştireceğiz. Maliyetinin analizini yaptım. Yüksek bir maliyet çıktı. Kapaklı’nın bir sürü sorunu varken bu hayali biraz öteleyebiliriz. Hayalim Kazak Gölü ile İkizgöller arasında teleferik projesi. İki doğal güzelliğimizi Trakya’nın hizmetine sunmak istiyoruz. Bu güzergahların birbiriyle bağlantısı yok. Biz bisiklet yolları, koşu pistleri olan bir mekan yapacağız. Teleferik hayalim var. Oraya bunu hayata geçirebilirsek iddia ediyorum Kapaklı bambaşka bir çehreye bürünecek. Kapaklı’nın adı farklı bir şekilde anılacak. Hem gelirimiz artacak hem de değeri artacak. Hem de Kapaklılıyım diyeceğimiz bir gururumuz olacak.” dedi.

“DESTEĞİNİNİ İSTİYORUM, DUANIZI BEKLİYORUM”

Çetin konuşmasını, “Tadına doyulmaz bir akşam yaşadık. Böyle güzel bir ortamı bizlere yaşattığınız için teşekkür ediyorum. Birlik beraberliğimiz bozulmasın. Boş vaatlere inanmayalım. Parti gözetmeksizin desteğinizi istiyorum, duanızı bekliyorum. Kapaklı’nın geleceği için, çocuklarımız için oyunuza talibim. Lütfen 31 Mart akşamı oyunuzu bize verin. Hizmeti kapınıza getirelim.” ifadeleriyle tamamladı.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P